Novicom na CeBIT 2014

Home/ Novinky / Novicom na CeBIT 2014
Tisk
Novicom na CeBIT 2014
4. 2. 2014

Vážení obchodní přátelé,

Společnost Novicom si Vás dovoluje pozvat na veletrh informačních technologií CeBIT. Navštivte nás v období 10. – 14. března 2014 v německém Hannoveru a přesvědčte se na vlastní oči, že naše společnost se právoplatně řadí mezi světovou špičku v oblasti infrastrukturního monitoringu a správy IP adresního prostoru.

K nahlédnutí vám budou všechny tradiční produkty z našeho portfolia:

Systém AddNet je určen pro správu rozsáhlých sítí, kde je vyžadována vysoká míra provozní spolehlivosti. Integruje v sobě nástroje pro IP správu (Adresní plánování, DHCP, DNS a Radius servery), L2 monitoringu a bezpečnosti – (řízení přístupu do sítí - 802.1x – MAC Autentizace a Autorizace). AddNet modul BYOD (Bring Your Own Device) přináší pokročilý nástroj pro řízení přístupu BYOD a mobilních zařízení do sítě a jejich jednoznačnou identifikaci v síti.

Systém MoNet je nástroj určený pro centrální monitoring IT a non IT technologií a aplikací v rozsáhlých organizacích. Managementu organizací přináší centralizovaný, ucelený a měřitelný pohled včetně věrného SLA reportingu dostupnosti sledovaných technologií a služeb.

Můžete se těšit na živé ukázky našich produktů pro efektivní správu rozsáhlých sítí, AddNet a MoNet a představení jejich nejnovějších vlastností. Součástí živé ukázky bude rovněž ukázka unikátního konceptu Centrálního monitoringu a správy sítě, který je připraven ve spolupráci se společnosti INVEA-TECH, s využitím jejího produktu FlowMon ADS.

Na stánku vám také budou k dispozici zaměstnanci firmy Novicom, kteří rádi zodpoví všechny vaše dotazy a poradí vám jak zefektivnit správu a bezpečnost sítí ve vaší organizaci. V případě zájmu o osobní schůzku nás kontaktujte na cebit2014@novicom.cz.

Jindřich Šavel

Obchodní ředitel