Novicom partnerem 11. ročníku SecTec Security Day s podtitulem REMOTE REVOLUTION

Home/ Novinky / Novicom partnerem 11. ročníku SecTec Security Day s podtitulem REMOTE REVOLUTION
Tisk
Novicom partnerem 11. ročníku SecTec Security Day s podtitulem REMOTE REVOLUTION
3. 5. 2021

Zúčastněte se oblíbené konference SecTec Security Day 2021 o kybernetické bezpečnosti, na níž poznáte řešení proti nejnovějším hrozbám, nejpokrokovější ochrany a příchozí trendy této doby. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících na této konferenci.

Naše životy se za poslední rok radikálně změnily způsobem jak pracujeme a jak spolu komunikujeme. Práce z domu se stala naším novým standardem a přináší stále více výzev nejen pro komunikaci a bezpečnost dat, ale také pro naše mozky a těla. Rok pandemie poukázal na ještě vyšší potřebu kybernetické ochrany firem a institucí.

Novicom přispěje do programu následujícími přednáškami:

  • Budování nákladově efektivní kybernetické ochrany

Vyřeší nákup sady kyberbezpečnostních řešení váš problém? Máte k němu tým kvalifikovaných odborníků pro fungování 24x7? Je to efektivní cesta a vede k cíli? Víte na kolik vás tento přístup přijde? Zkusme to alternativně – sdílená kyberbezpečnost s využitím SOCu to zvládne v garantované kvalitě a ekonomicky dostupně. Ukážeme si, jak Novicom cestu aktivního SOCu usnadňuje díky využití provázaných nástrojů pro Logmanagement/SIEM (ELISA), integrovanou správu sítě – DDI/NAC (ADDNET) a vizualizaci assetů (BVS).
Jindřich Šavel, CEO, Novicom, s.r.o.

  • Praktická ukázka: Snadná segmentace a mikrosegmentace s DDI/NAC řešením ADDNET

V rámci ukázky bude představeno rychlé nastavení a základní operace správy pro řízení přístupu do sítě, včetně síťové segmentace. Součástí ukázky bude rovněž nastavení mikrosegmentačních politik jako prevence šíření ransomware nákaz a ukázka reakčních use-case bezpečnostních správců.
Petr Linke, CTO, Novicom, s.r.o

Konference je rozdělena do dvou dnů a bude streamovaná živě. Během konference budete moci komunikovat s přednášejícími prostřednictvím aplikace Slide. Nebudou chybět praktické ukázky, workshopy a speciální virtuální stánky partnerů, na kterých najdete videa a odborné materiály.

SecTec Security Day proběhne online 25. až 26. května 2021 a vystoupí na něm 18 odborníků z oblasti IT.

Více informací a registrace zdarma »