Novicom se účastní 5. Fóra IT bezpečnosti ve správě v Polsku

Home/ Novinky / Novicom se účastní 5. Fóra IT bezpečnosti ve správě v Polsku
Tisk
Novicom se účastní 5. Fóra IT bezpečnosti ve správě v Polsku
4. 10. 2021

Od středy 6. do pátku 8. října představí Novicom svá řešení na 5. Fóru IT bezpečnosti ve správě. Společně s naším polským obchodním partnerem Matic SA budeme mít to potěšení zúčastnit se jedné z nejdůležitějších akcí zaměřených na kybernetickou bezpečnost veřejného sektoru v Polsku.

Konference se zaměří jak na technické problémy související s ochranou před hrozbami zvenčí i zevnitř, tak i na organizační, z hlediska zachování kontinuity provozu jednotlivce a konkrétního systému nebo pozice.

Mezi hlavní témata 5. FÓRA patří:

  • Implementace řešení SIEM (Security Information and Event Management) - výhody, problémy, náklady
  • Regional Cyber ​​Security Centres (RegSOC) - organizace a software integrující regionální centra s klientskými zařízeními, integrace s centrální entitou
  • Centralizace a sjednocení ICT řešení za účelem zvýšení úrovně zabezpečení na příkladu Gliwic
  • Computing Cloud Cybersecurity Standards - seznam a katalog rozšířeného zabezpečení
  • Kybernetická bezpečnost a práce na dálku (vzdálený přístup) - hlavní směry hackerských útoků

Toto páté fórum IT Security in Administration je určeno zejména osobám s rozhodovací pravomocí a odborníkům z ústředních a místních správních úřadů odpovědných za bezpečnost IT a informační bezpečnost, inspektorům ochrany údajů, odborníkům na bezpečnost IT oddělení různých veřejných institucí, zplnomocněným zástupcům pro kyberprostor apod.

Organizátorem je tradičně měsíčník „IT v administrativě“ - rozpoznatelná značka mezi IT specialisty a úředníky, kteří hledají konkrétní praktická řešení.

Konference se koná od 6. do 8. října 2021 v hotelu Primavera Conference & SPA v Jastrzębia Góra v Polsku, kde se Novicom představí na společném stánku s Matic SA.

V FORUM Bezpieczeństwa IT w Administracji »