Novicom a Ectacom GmbH na 15. fóru IT bezpečnosti a auditu – SEMAFOR 2022

Home/ Novinky / Novicom a Ectacom GmbH na 15. fóru IT bezpečnosti a auditu – SEMAFOR 2022
Tisk
Novicom a Ectacom GmbH na 15. fóru IT bezpečnosti a auditu – SEMAFOR 2022
10. 3. 2022

Novicom se opět zúčastní oblíbené polské konference SEMAFOR 2022, která se bude konat 17.–18. března 2022 ve Varšavě. Na společném stánku se budeme prezentovat s naším oficiálním distributorem produktů Novicomu v Polsku, společností Ectacom GmbH.

Na konferenci představíme naše inovativní řešení:

  • ADDNET – unikátní DDI/NAC nástroj přinášející zásadní zjednodušení a zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.
  • ELISA Security Manager – nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí
  • BVS – Business Visibility Suite – nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

Konference SEMAFOR (Security Management Audit Forum) je jednou z nejvýznamnějších událostí ve světě informační bezpečnosti a IT auditu v Polsku. Každoročně se na ní schází přes 500 účastníků, kteří si mohou vybrat z více než 50 přednášek a 4 tematických okruhů: IT audit, Kybernetická bezpečnost, Hacking a forenzní řízení, Řízení informační bezpečnosti, Technologie a inovace.

SEMAFOR je ideální místo, kde se můžete dozvědět o aktuálních hrozbách a zajímavých případových studiích, získat nové zkušenosti a navázat a udržovat vztahy v prostředí IT bezpečnosti a auditu.

Seznamte se se zástupci Novicomu na konferenci SEMAFOR 2022. Rádi bychom vám představili naše klíčové produkty a novinky.

Místo konání: DoubleTree by Hilton Hotel & Conference Center Warsaw, ul. Skalnicowa 21, Varšava

Termín: 17.–18. 3. 2022

SEMAFOR 2022 více informací a program »