Novicom ve Slovinsku na konferenci RISK 2022

Home/ Novinky / Novicom ve Slovinsku na konferenci RISK 2022
Tisk
Novicom ve Slovinsku na konferenci RISK 2022
30. 5. 2022

Novicom představí svá řešení poprvé i ve Slovinsku, a to na cybersecurity konferenci RISK 2022, která se koná od 1. do 2. června 2022 v Laško, Slovinsko. Novicom je jedním z bronzových partnerů a přednášejících.

Konference RISK 2022 nabídne více jak 50 příspěvků zabývajících se tématy IT, jako jsou ochrana dat, prevence podvodů, správa oprávnění, chování uživatelů, zabezpečení aplikací, analýzy a reakce na incidenty, bezpečnostní operace, ochrana kritické infrastruktury a další kyberbezpečnostní témata.

Konference RISK vznikla již před 16 lety, tehdy jako malá lokální IT akce. Dnes je již považována za přední regionální a multiregionální setkání etablovaných specialistů na IT bezpečnost, hostící více než 600 účastníků z téměř všech odvětví, jako je maloobchod, státní správa, finance, bankovnictví, pojišťovnictví, a také malé a střední podniky v oblasti Jadranu, kteří všichni těží z výměny znalostí a zkušeností s místními a mezinárodními IT odborníky.

Do programu Novicom přispěje přednáškou na téma "Cyber warfare never ends", ve které Michael Belda (Channel Sales Manager) a Petr Todorov (Presales Manager) pohovoří o aktivní kybernetické bezpečnosti z pohledu Novicomu a jeho řešení.

S oběma zástupci Novicomu se budete moci setkat během obou dnů v prezentačním sektoru.

Více informací a program konference RISK 2022 (v angličtině) »