Novicom CCM bude představen na konferenci Cyber Attacks v Praze

Home/ Novinky / Novicom CCM bude představen na konferenci Cyber Attacks v Praze
Tisk
Novicom CCM bude představen na konferenci Cyber Attacks v Praze
6. 9. 2022

V úterý 20. září se v prostorách pražského hotelu Grandior uskuteční IT konference Cyber Attacks, kde Novicom, jako jeden z partnerů konference, představí alternativní způsob řešení problému nedostatku odborníků na kybernetickou bezpečnost.

Množství kybernetických útoků je stále na vzestupu, ať už se jedná o zákeřný ransomware, phishing, DDoS útoky čí krádeže dat. Konference Cyber Attacks se zaměří na prevenci, obranu proti útokům i na obnovu dat po úspěšném kybernetickém útoku.

V prezentaci Novicomu se posluchači budou moci dozvědět, jak vyhovět stále se zvyšujícím nárokům na komplexní zajištění kybernetické bezpečnosti. Představen bude produkt Novicom CCM (Cybersecurity Compliance Management), což je nástroj, ve kterém budou mít manažeři kybernetické bezpečnosti svou agendu jednoduše a přehledně pod kontrolou s plnou podporou odborníků pro případ potřeby. Novicom CCM – kybernetická bezpečnost jednoduše a pod kontrolou.

Konference Cyber Attacks je určena zejména pro IT profesionály, IT manažery, manažery společností zastupujících soukromý sektor stojící mimo oblast IT, veřejnou správu, podnikatele a konzultanty.

Konference proběhne v hybridní podobě, tedy prezenčně a bude také streamována (online). Preferovanou formu účasti si můžete zvolit při registraci.

Kdy: úterý 20. září 2022

Kde: Hotel Grandior, Na Poříčí 1052/42, Praha 1

Více informací a registrace »

Konferenci pořádá Exponet s.r.o.