Česká cyber security řešení Novicomu na konferenci eSecurity v Srbsku

Home/ Novinky / Česká cyber security řešení Novicomu na konferenci eSecurity v Srbsku
Tisk
Česká cyber security řešení Novicomu na konferenci eSecurity v Srbsku
21. 9. 2022

6. ročník konference eSecurity se koná ve dnech 27.–29. září 2022 v Bělehradě v Srbsku. Novicom je jedním ze zlatých partnerů a přednášejících na této IT konferenci.

Mezinárodní konference eSecurity je jednou z nejvýznamnějších IT akcí v této oblasti, na které se schází velké množství odborníků na informační bezpečnost. Konference nabízí každoročně velké množství lektorů, praktických ukázek a workshopů, které se zabývají současnými hrozbami, sofistikovanými metodami útoků, digitálním životem, internetem věcí i pokročilými obrannými systémy.

Konference eSecurity sleduje trendy v oblasti kybernetické bezpečnosti. V letošním roce budou všechna témata seskupena do panelů. Část přednášek bude věnována bankovním bezpečnostním operacím včetně on-line a mobilních plateb a bezpečnosti platebních karet. Speciální přednášky budou zaměřeny na správné řízení bezpečnosti informačních systémů, bezpečnost mobilních zařízení a aplikací, problémy s autentizací, pokročilou antivirovou ochranu a bezpečnost linuxových systémů, dále digitální forenzní, etické hackování, penetrační testování, systémy pro obnovu dat a nejnovější techniky hrozeb v informačních systémech.

Novicom přispěje do programu prezentací s názvem "Budování nákladově efektivní kybernetické ochrany", v které česká řešení Novicomu představí Michael Belda, Channel Sales Manager, a to ve středu 28. září 2022 ve 13 hodin.

První konferenční den přinese spoustu nových a zajímavých informací z oblasti kybernetické bezpečnosti a digitální forenzní vědy. Druhý konferenční den bude zahrnovat mnoho panelových diskusí a demo projevů.

Kdy: 27.–29. září 2022, 8:50 – 16:00 (8:10 káva na uvítanou a registrace)
Kde: Hotel Mona Plaza, Bělehrad, Srbsko

eSecurity 2022 – více informací »