Novicom stříbrným partnerem konference Cyber Security v Praze

Home/ Novinky / Novicom stříbrným partnerem konference Cyber Security v Praze
Tisk
Novicom stříbrným partnerem konference Cyber Security v Praze
4. 10. 2022

Ve čtvrtek 20. října 2022 se uskuteční již 12. ročník konference CYBER SECURITY o kybernetické bezpečnosti, plné praktických ukázek. Novicom je stříbrným partnerem a jedním z přednášejících na této oblíbené IT konferenci.

Konference Cyber Security reflektuje fakt, že se z kyberincidentů stává jedna z hlavních obav byznysu. Hrozby ransomwarových útoků, úniků dat nebo rozsáhlých výpadků IT totiž již začaly znepokojovat firmy více než narušení dodavatelského řetězce nebo pandemie COVID-19.

Zrychlená digitální transformace, ke které došlo během této "covidové doby", tak nadělala spoustu bezpečnostních děr, které je nejvyšší čas zacelit.

Konference se proto zaměří na zabezpečení hybridního pracovního prostředí, ochranu dat přenášených či vytvářených v cloudu, z pohledu technologií a přístupu pak na Zero trust nebo XDR, a zda tento technologický trend není jen nedosažitelný mýtus.

Novicom přednáška s názvem "Alternativní způsob řešení problému nedostatku odborníků kybernetické bezpečnosti" se zaměří na téma stále se zvyšujících nároků na komplexní zajištění kybernetické bezpečnosti. A na to, jak nástroj Novicom CCM (Cybersecurity Compliance Management) může pomoci manažerům kybernetické bezpečnosti, aby měli svou agendu jednoduše a přehledně pod kontrolou s plnou podporou odborníků pro případ potřeby.

Konference je určena především pro:

  • CIO a CISO
  • IT a bezpečnostní architekty
  • Správce IT a bezpečnosti
  • Bezpečnostní analytiky a inženýry
  • Profesionály ze soukromého sektoru a státní správy a samosprávy, kteří hledají způsoby, jak zabezpečit stále složitější IT infrastrukturu a aplikační prostředí

Konferenci pořádá Internet Info, s.r.o.

Kde: 20. října 2022 od 9 do 17 hodin
Kdy: Hotel Don Giovanni, Vinohradská 157a, Praha

Cyber Security - více informací a registrace »