Novicom na konferenci KYBERBEZPEČNOST V REGIONECH – BRNO

Home/ Novinky / Novicom na konferenci KYBERBEZPEČNOST V REGIONECH – BRNO
Tisk
Novicom na konferenci KYBERBEZPEČNOST V REGIONECH – BRNO
19. 1. 2023

Novicom se opět zúčastní konference ze série Kyberbezpečnost v regionech. Tentokrát ve čtvrtek 9. 2. 2023 v Brně. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a návody na jejich eliminaci. Mezi diskutovanými tématy nebude chybět aktuální téma proměny kyberbezpečnosti v souvislosti s konfliktem na Ukrajině a také informace k nové směrnici NIS2.

Diskutovaná témata:

  • Jak se mění kyberbezpečnost v souvislosti s konfliktem na Ukrajině a COVIDem?
  • Nová směrnice NIS2 a schopnost firem a organizací řešit kybernetickou bezpečnost.
  • Aktuální zkušenosti s útoky ransomware a změna situace v jeho typu zaměření, četnosti a šíření.
  • Jak probíhá a co vám může přinést RedTeaming?
  • Zcela nová technologie pentestingu od izraelského start-upu Pentera – řešení založené na vysoké míře zapojení umělé inteligence.
  • A další…

Novicom přispěje do programu přednáškou na téma: „Řešení pro reálně dostupnou kybernetickou bezpečnost".

V rámci ní Vám představíme cestu vedoucí k funkční a nákladově dostupné kybernetické bezpečnosti – formou sdíleného bezpečnostního dohledu postaveného na principu aktivního SOCu. Ukážeme Vám, jak unikátní nástroje Novicomu podporují koncept Aktivní SOC – ADDNET (DDI/NAC), BVS (vizualizace assetů a jejich návaznosti na business služby), a jaké jsou praktické zkušenosti s jejich nasazováním ve veřejném sektoru i v privátní sféře. Dozvíte se také, co je to Novicom CCM, který může velmi efektivně pomoci zajistit legislativní soulad činnosti organizace v oblasti kybernetické bezpečnosti. Dále Vám představíme roli manažera kybernetické bezpečnosti, kterou lze objednat formou outsourcingu jako službu a řadu aktuálních školení kybernetické bezpečnosti jak pro zaměstnance, tak i pro management – v rámci Novicom ACADEMY.

Na akci jsou vítání především šéfové bezpečnosti, šéfové IT, manažeři, vedoucí představitelé firem, obcí a jejich organizací, výzkumných organizací a škol.

Kdy: 9. 2. 2023 od 8.30 do 16.00 hodin
Kde: Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno, Čichnova 982/23, Brno

Více informací, program a registrace »

Konferenci pořádá Národní klastrová asociace (NCA) ve spolupráci s partnery, jako například Jihomoravský kraj, středoevropské sdružení CEDEG, IRESA CZ, Network Security Monitoring Cluster (NSMC) a další.