ISSS v Hradci Králové tu bude již čtvrt století a Novicom bude opět u toho

Home/ Novinky / ISSS v Hradci Králové tu bude již čtvrt století a Novicom bude opět u toho
Tisk
ISSS v Hradci Králové tu bude již čtvrt století a Novicom bude opět u toho
18. 4. 2023

Letošní konference ISSS se bude konat ve dnech 15. a 16. května 2023 v Kongresovém centru Aldis. V programu se objeví aktuální témata jako stav a budoucnost eGovernmentu v ČR včetně reorganizace jeho řídících struktur, kybernetická bezpečnost veřejnoprávních institucí nebo digitální identita občana.

Konferenci pravidelně navštěvuje okolo 2 000 účastníků, zapojí se cca 100 firem a hosté mohou zhlédnout téměř 200 přednášek a seminářů. Novicom do programu přispěje přednáškou na téma „Kybernetická bezpečnost - legislativa, koncepce a zvládání rizik“.

Po celou dobu konání konference nás najdete na stánku č. 16 v 1. patře, kde představíme nástroje a služby k naplnění směrnice NIS2. Mezi ně patří bezpečnostně provozní nástroj Novicom ADDNET s pokročilým řízením bezpečnostního přístupu v sítích, dále Novicom BVS pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou, a též Novicom CCM, který zvládne za zlomek nákladů 90 % práce se správou a aktualizací dokumentace systému řízení bezpečnosti informací a zajistí legislativní soulad činnosti organizace v oblasti kybernetické bezpečnosti.

Rádi s vámi osobně probereme možnost objednání outsourcingu manažera kybernetické bezpečnosti a řadu aktuálních školení kybernetické bezpečnosti jak pro zaměstnance, tak i pro management, vše nabízíme v rámci naší služby Novicom ACADEMY.

Kdy: 15. a 16. května 2023
Kde: Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové

Konferenci pořádá Triada, spol. s r. o. s podporou Kraje Vysočina a dalších spolupracujících organizací a partnerů.

Více informací a celý program konference »