Novicom bude na X. ročníku konference IT Security Workshop 2016 v Praze

Home/ Novinky / Novicom bude na X. ročníku konference IT Security Workshop 2016 v Praze
Tisk
Novicom bude na X. ročníku konference IT Security Workshop 2016 v Praze
16. 3. 2016

Společnost Novicom se zúčastní desátého jubilejního ročníku odborné akce IT Security Workshop (ITSW), která se uskuteční 22. března 2016 v Konferenčním centru City, Na Strži 65/1702, Praha 4.

Workshop přinese aktuální témata, vystoupení předních odborníků jak z praxe, tak i z akademického prostředí a taktéž praktické ukázky. V popředí zájmu bude síťová bezpečnost a monitoring, ochrana dat, security management a testování bezpečnosti.

IT Security Workshop zahájí v 9.00 hodin pan Petr Hanáček, vedoucí UITS z Fakulty informačních technologií VUT v Brně přednáškou: "Cílené hrozby a útoky - lekce Hacking Team".

Za společnost Novicom vystoupí od 14:10 do 14:40 v sále č. 1 obchodní ředitel, Jindřich Šavel, který během své přednášky pohovoří na téma „AddNet – moderní řízení a zabezpečení sítě“. Ve své prezentaci představí unikátní integrované IPAM/DDI/NAC řešení AddNet a jeho přínosy při budování a každodenní správě spolehlivé a bezpečné sítě. V rámci krátké živé ukázky budou demonstrovány přínosy řešení a vysoká efektivita práce s integrovanými oblastmi: L2 monitoring, správa IP prostoru, základní síťové služby DHCP/DNS a řízení přístupu do sítě – NAC.

Podrobný program ITSW 2016 naleznete zde »


Bližší informace o workshopu a registraci najdete na webu pořadatele ITSW »