Novinky a akce

Home/Novinky
 • Nový článek v našem Cyber Security blogu na téma Zneužití umělé inteligence při kybernetických útocích

  Kyberútočníci neustále vyvíjejí a zdokonalují způsoby a strategie k překonání bezpečnostní ochrany počítačových sítí v organizacích. Využití umělé inteligence (AI) poskytuje útočníkům nové nástroje a možnosti, které mohou být zneužity k provádění sofistikovanějších a účinnějších útoků.

  9. 7. 2024
 • Představení nového distributora a novinek v Novicomu proběhlo v rámci červnového semináře v Praze

  V pondělí 17. června 2024 se v oblíbeném konferenčním centru GreenPoint v Praze uskutečnil Novicom seminář s názvem "Pořádek v síti jako základ budování kybernetické bezpečnosti organizace". Na semináři byl představen nový distributor, společnost FIDRIX s.r.o., a novinky ve strategii, produktech a řešeních Novicomu.

  25. 6. 2024
 • Nový článek v našem Cyber Security blogu na téma Důležitost DNS, DHCP, IPAM a NAC

  Ve větších společnostech je správa a řízení síťové infrastruktury jedním z hlavních faktorů pro efektivní fungování podnikových operací. V tomto kontextu jsou klíčovými prvky DNS (Domain Name System), DHCP (Dynamic Host Configuration Protocol), IPAM (IP Address Management) a NAC (Network Access Control). Tyto technologie umožňují společnostem efektivně spravovat a řídit své síťové prostředí, a současně zvyšují bezpečnost a efektivitu sítě...

  22. 5. 2024
 • Zahájení spolupráce s novým distributorem

  Aby byl Novicom i nadále schopen pokrýt zvyšující se zájem trhu o jeho řešení ze strany partnerů a zákazníků, rozhodl se zahájit novou spolupráci se specializovaným distributorem, společností FIDRIX s.r.o. Distribuční smlouva byla podepsána v úterý 14. května 2024...

  14. 5. 2024
 • Novicom vystoupil ze skupiny SUDOP

  Po přibližně dvouleté spolupráci vystoupila společnost Novicom, s.r.o. ze skupiny SUDOP GROUP a.s. a obchodně-investiční platformy SITCO. Tento krok proběhl 29. dubna 2024 po vzájemné dohodě všech zúčastněných společností s ohledem na rozdílné strategie. IT společnosti skupiny SUDOP se zaměřují především na tvorbu zakázkových aplikací, poskytování konzultací nebo dodávky infrastruktur formou přímého prodeje, zatímco Novicom vytváří standardní řešení...

  7. 5. 2024
 • Nový článek v našem Cyber Security blogu na téma Kybernetické útoky a zneužití MAC adres v sítích

  Žijeme v době digitální revoluce, kdy se kybernetické útoky staly již běžnou realitou, která ohrožuje jak jednotlivce, tak i firmy a organizace, ale i současnou společnost jakožto celek. Jedním z aspektů, který je často využíván útočníky, je zneužití MAC adres v síti, které pak mohou být nástrojem pro provádění různých druhů útoků, a to jak na úrovni jednotlivých zařízení, tak i na úrovni celých sítí.

  26. 4. 2024
 • Posilujeme náš tým aneb aktuální volné pozice v Novicomu

  Připojte se k nám a podílejte se s námi na vývoji a prodeji českých nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Aktuálně hledáme nové kolegy či kolegyně na posílení pozic v našem Novicom IT týmu...

  19. 2. 2024
 • PF 2024

  Klidné Vánoce, pevné zdraví, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  15. 12. 2023
 • Novicom na nové adrese

  Vážení obchodní přátelé, nedávno jsme se přestěhovali do nových prostor. Od 1. září 2023 nás nově najdete na adrese Na schodech 65/1, 140 00  Praha 4 - Michle. Těšíme se na brzkou shledanou v novém místě!

  1. 9. 2023
 • Novicom řešení na AFCEA bezpečnostních seminářích BS70 a BS71 v Praze

  Novicom je partnerem a přednášejícím na AFCEA cyber security konferenci, která se uskuteční ve čtvrtek 1. 6. 2023 na Policejní akademii ČR v Praze. V rámci konference proběhnou tentokráte dva bezpečnostní semináře BS70 (Kybernetická bezpečnost & umělá inteligence) a BS71 (NIS2 - Bezpečnostní seminář zaměřený na novou legislativu v oblasti kybernetické bezpečnosti), které organizuje ČP AFCEA ve spolupráci s Univerzitou obrany, Policejní akademií ČR v Praze a NÚKIB.

  11. 5. 2023
 • Novicom cyber security workshop JAK ZAJISTIT REÁLNĚ DOSTUPNOU KYBERNETICKOU OCHRANU

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom vás tímto pozvali na odborný cyber security workshop "JAK ZAJISTIT DOSTUPNOU KYBERNETICKOU OCHRANU", který se uskuteční v úterý 6. 6. 2023 v Praze.

  3. 5. 2023
 • ISSS v Hradci Králové tu bude již čtvrt století a Novicom bude opět u toho

  Letošní konference ISSS se bude konat ve dnech 15. a 16. května 2023 v Kongresovém centru Aldis. V programu se objeví aktuální témata jako stav a budoucnost eGovernmentu v ČR včetně reorganizace jeho řídících struktur, kybernetická bezpečnost veřejnoprávních institucí nebo digitální identita občana.

  18. 4. 2023
 • Novicom řešení na konferenci CSK SUMMIT 2023

  Ve dnech 3. a 4. května 2023 proběhne virtuální konference CSK SUMMIT 2023, která se zaměří na kybernetickou bezpečnost a krizové řízení. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících na této online konferenci, která se uskuteční v němčině a během dvou dnů nabídne více než 50 odborných prezentací.

  12. 4. 2023
 • Kyberbezpečnostní produkty a služby Novicomu na 13. ročníku SecTec Security Day 2023

  Ve čtvrtek 27. dubna 2023 proběhne SecTec Security Day 2023 - největší IT security konference na Slovensku, kterou pořádá SecTec a.s., Channel Partner Novicomu. Novicom jako partner akce a zároveň přednášející zde představí nástroje a služby kybernetické bezpečnosti v praxi.

  22. 3. 2023
 • Novicom partnerem konference PRODUCTION & IT v Linzi, Rakousko

  Ve čtvrtek 9. března 2023 se v rakouském Linzi koná konference "PRODUCTION & IT", zaměřená na nejnovější IT trendy a inovace v průmyslu a výrobě. Jako hlavní témata konference budou diskutovány průmyslová bezpečnost, kybernetická kriminalita, průmyslová umělá inteligence, automatizace a optimalizace procesů, Supply Chain Management, IIoT, Industry 5.0 - Smart Manufacturing a jiná.

  26. 2. 2023
 • Video-rozhovor a článek z diskuze z kulatého stolu na téma KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST

  Odborná diskuze u kulatého stolu, na téma kyberbezpečnost, proběhla 16. února 2023 ve studiu Aktuálně TV v mediálním domě Economia, a.s. v Praze. Mezi diskutujícími byl i Jindřich Šavel, CEO Novicomu. Experti na problematiku cyber security v debatě upozornili na to, že kyberútoky jsou na denním pořádku, firmy platí na výkupném miliony.

  23. 2. 2023
 • Novicom opět partnerem konference IT Security Workshop v Praze

  Novicom se zúčastní jako partner a přednášející již 17. ročníku konference IT Security Workshop. Letos se konference uskuteční v úterý 21. 3. 2023 v Praze v hotelu Grandior. IT Security Workshop je zaměřen jako obvykle na aktuální témata IT bezpečnosti a pořádá ho opět společnost Exponet s.r.o.

  22. 2. 2023
 • Novicom a Progress na akci Technologické raňajky v Bratislavě

  Ve středu 15. února 2023 se konají další Technologické raňajky, které pořádá SecTec a.s., Channel Partner Novicomu, v Bratislavě. Představíme zde nástroje a služby kybernetické bezpečnosti v praxi. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících.

  27. 1. 2023
 • Novicom řešení na workshopu o kyberbezpečnosti v rámci konference BRNO INDUSTRY 4.0.

  Novicom se zúčastní 7. ročníku mezinárodní B2B konference o digitalizaci výroby a chytrých technologiích pro průmysl — BRNO INDUSTRY 4.0. Ve dnech 15. a 16. února 2023 budou na programu diskusní panely s odborníky a inspirujícími lidmi, odborné prezentace technologií a jejich praktické implementace, kontakty a B2B jednání. Novicom se představí v rámci odpoledního workshopu "Sekce 3: Kybernetická bezpečnost" ve středu 15. února.

  24. 1. 2023
 • Novicom na konferenci KYBERBEZPEČNOST V REGIONECH – BRNO

  Novicom se opět zúčastní konference ze série Kyberbezpečnost v regionech. Tentokrát ve čtvrtek 9. 2. 2023 v Brně. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a návody na jejich eliminaci. Mezi diskutovanými tématy nebude chybět aktuální téma proměny kyberbezpečnosti v souvislosti s konfliktem na Ukrajině a také informace k nové směrnici NIS2.

  19. 1. 2023
 • PF 2023

  Klidné Vánoce, pevné zdraví, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  15. 12. 2022
 • Novicom seminář v Praze: PRODUKTY PRO REÁLNĚ DOSTUPNOU KYBERNETICKOU BEZPEČNOST

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás tímto pozvali na odborný Novicom seminář "PRODUKTY PRO REÁLNĚ DOSTUPNOU KYBERNETICKOU BEZPEČNOST", který se koná ve čtvrtek 2. 2. 2023 v Praze.

  22. 11. 2022
 • Novicom na SecTec Security (X-MAS) Camp - o kybernetické bezpečnosti v praxi

  Zveme Vás na SecTec Security Camp, který se koná od 23. do 24. listopadu 2022 na Slovensku. Tento odborný event o kybernetické bezpečnosti, který pořádá náš slovenský channel partner SecTec, poskytne účastníkům inspiraci na postup budování kybernetické bezpečnosti. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících.

  31. 10. 2022
 • Zveme na Novicom seminář: PRODUKTY PRO REÁLNĚ DOSTUPNOU KYBERNETICKOU BEZPEČNOST

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás tímto pozvali na Novicom seminář "PRODUKTY PRO REÁLNĚ DOSTUPNOU KYBERNETICKOU BEZPEČNOST", který se uskuteční v úterý 15. listopadu 2022 v Bratislavě.

  12. 10. 2022
 • Novicom produkty na it-sa – největším evropském veletrhu IT bezpečnosti

  Novicom představí svá řešení na veletrhu it-sa 2022 od 25. do 27. října 2022 v Norimberku v Německu. Novinky v oboru kybernetické bezpečnosti zde bude prezentovat přes 700 vystavovatelů.

  11. 10. 2022
 • Novicom stříbrným partnerem konference Cyber Security v Praze

  Ve čtvrtek 20. října 2022 se uskuteční již 12. ročník konference CYBER SECURITY o kybernetické bezpečnosti, plné praktických ukázek. Novicom je stříbrným partnerem a jedním z přednášejících na této oblíbené IT konferenci.

  4. 10. 2022
 • Česká cyber security řešení Novicomu na konferenci eSecurity v Srbsku

  6. ročník konference eSecurity se koná ve dnech 27.–29. září 2022 v Bělehradě v Srbsku. Novicom je jedním ze zlatých partnerů a přednášejících na této IT konferenci.

  21. 9. 2022
 • Novicom na konferenci Kybernetická bezpečnost X v Praze

  V úterý 27. září 2022 představíme alternativní způsob řešení problému nedostatku odborníků kybernetické bezpečnosti pomocí produktu Novicom CCM na konferenci KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST X v Praze. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících na této odborné akci.

  12. 9. 2022
 • Novicom CCM bude představen na konferenci Cyber Attacks v Praze

  V úterý 20. září se v prostorách pražského hotelu Grandior uskuteční IT konference Cyber Attacks, kde Novicom, jako jeden z partnerů konference, představí alternativní způsob řešení problému nedostatku odborníků na kybernetickou bezpečnost.

  6. 9. 2022
 • Novicom získal mezinárodní certifikaci ISO

  V rámci zlepšování kvality našich služeb jsme se rozhodli projít procesem certifikace a v dubnu 2022 tak naše společnost Novicom, s.r.o. získala následující mezinárodní certifikáty...

  2. 9. 2022
 • Novicom CCM finalistou soutěže IT produkt 2022

  Máme velkou radost, že se náš nový produkt Novicom CCM - Cybersecurity Compliance Management, dostal mezi finalisty druhého kola soutěže IT produkt roku 2022, který vyhlašuje COMPUTERWORLD - deník pro IT profesionály.

  12. 7. 2022
 • Workshop pro partnery k novému produktu Novicom CCM

  Ve čtvrtek 23. června 2022 proběhl speciální workshop pro partnery Novicomu, ve kterém naši odborníci na kybernetickou bezpečnost představili podrobněji nový produkt Novicom CCM – Cybersecurity Compliance Management, který byl ohlášen koncem května na semináři Novicomu.

  27. 6. 2022
 • Novicom webinář: Kybernetická válka nikdy nekončí

  V úterý 28. června 2022 se koná hodinový online workshop Novicomu, který je součástí akce SecTec Security Day 2022: Tuesday workshops, kterou pořádá náš slovenský channel partner, společnost SecTec, a.s.

  23. 6. 2022
 • Volné pracovní pozice v Novicomu aneb posilujeme náš tým

  Do IT týmu Novicomu hledáme nové kolegy, kteří by se s námi rádi podíleli na vývoji českých nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost.

  7. 6. 2022
 • Seminář s ohlášením změn a nových produktů Novicom CCM a Novicom ACADEMY

  Ve středu 25. 5. 2022 oznámil Novicom během svého speciálního semináře v Praze dva nové produkty, které obohatily stávající portfolio Novicom řešení pro oblast cyber security, network managementu a síťové visibility.

  31. 5. 2022
 • Novicom ve Slovinsku na konferenci RISK 2022

  Novicom představí svá řešení poprvé i ve Slovinsku, a to na cybersecurity konferenci RISK 2022, která se koná od 1. do 2. června 2022 v Laško, Slovinsko. Novicom je jedním z bronzových partnerů a přednášejících.

  30. 5. 2022
 • Česká řešení Novicomu na CYBERSEC FORUM/EXPO 2022 v Katovicích

  Novicom se účastní polské konference CYBERSEC FORUM/EXPO 2022, která se bude konat 17.–18. května 2022 v Mezinárodním kongresovém centru v Katovicích. Představíme se na společném stánku s naším polským obchodním partnerem MATIC SA.

  12. 5. 2022
 • Novicom opět partnerem SecTec Security Day v Bratislavě

  V úterý 17. května 2022 proběhne již 12. ročník oblíbené slovenské IT konference o kybernetické bezpečnosti, tentokráte s podtitulem "Kybernetická vojna live". Novicom je partnerem a jedním z přednášejících. Konferenci zahájí pan Marian Majer, státní tajemník Ministerstva obrany SR.

  5. 5. 2022
 • Novicom na 24. ročníku konference ISSS v Hradci Králové

  Elektronizace zdravotnictví, kyberbezpečnost a oblast eGovernmentu, to jsou hlavní témata, o kterých budou diskutovat čeští politici s odborníky ve dnech 16. až 17. května 2022 v Hradci Králové, na konferenci ISSS 2022, jedné z největších akcí svého druhu ve střední a východní Evropě.

  4. 5. 2022
 • Novicom na česko-bavorské cybersecurity konferenci v Chamu

  Ve středu 27. dubna 2022 se Novicom účastnil Česko-bavorské kyberbezpečnostní konference, jejímž cílem bylo nabídnout českým a bavorským firmám a výzkumným pracovištím prostor pro diskusi o možnostech vzájemné spolupráce.

  29. 4. 2022
 • Web Novicomu a produktové datasheety také v němčině

  V rámci našeho zahraničního rozvoje jsme poslední týdny pracovali také na překladech hlavních informací na našem webu, abychom mohli uspokojit i německy mluvící zájemce o řešení a produkty Novicomu. Dnes byl základ německého webu spuštěn a na německou jazykovou verzi se můžete přepnout jednoduše pomocí německé vlaječky nahoře vpravo v menu.

  21. 4. 2022
 • Česká řešení Novicomu na POLSECURE: mezinárodním veletrhu a konferenci o veřejné bezpečnosti v Polsku

  Novicom a jeho obchodní partner MATIC SA se ve dnech 27. až 29. 4. představí na společném stánku na Mezinárodním veletrhu policie a veřejné bezpečnosti POLSECURE a Mezinárodní policejní konferenci, které jsou výstavou a sérií konferencí plně věnovaných veřejné bezpečnosti a uniformovaným službám podléhajícím Ministerstvu vnitra a správy.

  19. 4. 2022
 • Rozšířili jsme platformu SITCO

  Jsme rádi, že naše společnost NOVICOM vstoupila do obchodně-investiční platformy SITCO, což je ryze český projekt, za kterým stojí tuzemský kapitál a konkrétní lidé s mnohaletou historií podnikání na trzích střední Evropy. Jsme přesvědčeni, že vstupem do platformy SITCO se zařazujeme mezi další inovátory trhu a díky vzájemné spolupráci a sdílení know-how dokážeme našim zákazníkům poskytovat ještě modernější produkty.

  15. 3. 2022
 • Novicom a Ectacom GmbH na 15. fóru IT bezpečnosti a auditu – SEMAFOR 2022

  Novicom se opět zúčastní oblíbené polské konference SEMAFOR 2022, která se bude konat 17.–18. března 2022 ve Varšavě. Na společném stánku se budeme prezentovat s naším oficiálním distributorem produktů Novicomu v Polsku, společností Ectacom GmbH.

  10. 3. 2022
 • Novicom představí svá IT řešení na konferenci Kyberbezpečnost v regionech ve Zlíně

  Série konferencí Kyberbezpečnost v regionech pokračuje a Novicom se opět účastní, tentokráte ve Zlíně ve čtvrtek 17. března, a to jako jeden z partnerů a přednášejících. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a návody na jejich eliminaci.

  9. 3. 2022
 • Pozvánka na Novicom webinář BVS – Business Visibility Suite

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na náš Novicom webinář, na kterém se seznámíte s produktem Novicom BVS – Business Visibility Suite, nástrojem pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

  8. 2. 2022
 • Pozvánka na Novicom webinář ELISA

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na náš Novicom webinář, na kterém Vám představíme produkt Novicom ELISA Security Manager – nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí.

  10. 1. 2022
 • PF 2022

  Klidné Vánoce, pevné zdraví, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  14. 12. 2021
 • Zveme na Novicom webinář ADDNET

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na náš Novicom webinář, díky kterému se seznámíte s produktem Novicom ADDNET a jeho novými funkcionalitami. ADDNET je unikátní provozně bezpečnostní nástroj, který zajišťuje úplnou síťovou visibilitu, vysoce efektivní správu IP adresního prostoru a pokročilé řízení bezpečnosti přístupů v síti.

  26. 11. 2021
 • Novicom na SecTec Academy: Jak bezpečně provozovat moderní sítě

  Ve čtvrtek 25. listopadu 2021 se koná další z řady SecTec Academy seminářů, tentokráte online. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících. Akci organizuje slovenský distributor Novicomu, společnost SecTec, a.s.

  15. 11. 2021
 • POZOR ODLOŽENO: Novicom řešení na konferenci Kyberbezpečnost v regionech - Zlín

  Série konferencí Kyberbezpečnost v regionech pokračuje a Novicom se opět účastní, tentokráte ve Zlíně, a to jako jeden z partnerů a přednášejících. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a návody na jejich eliminaci. POZOR: Tato konference je z důvodu zhoršení epidemiologické situace přesunuta z původně plánovaného 23. 11. 2021 na 17. březen 2022. S blížícím se novým termínem se připomeneme.

  8. 11. 2021
 • Novicom partnerem konference Kyberbezpečnost v regionech - Plzeň

  Další konferencí ze série Kyberbezpečnost v regionech, na které je Novicom partnerem a jedním z přednášejících, proběhne ve středu 20. října 2021 v Plzni. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a návody na jejich eliminaci.

  18. 10. 2021
 • Produkty Novicomu budou představeny na technickém workshopu v polských Katovicích

  Ve čtvrtek 21. října 2021 pořádáme s naším polským partnerem Rams Data bezplatný technický workshop s názvem: „Systémy kybernetické bezpečnosti kritické infrastruktury: Novicom a Opswat“. Workshop se koná v Katovicích v Polsku a jednacím jazykem je pouze polština.

  14. 10. 2021
 • Novicom partnerem konference Bezpečnosť a dostupnosť dát

  Ve středu 20. 10. 2021 se uskuteční v Bratislavě další ročník IT konference Bezpečnosť a dostupnosť dát, která je zaměřena na aktuální trendy IT bezpečnosti, ochrany a správy dat. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících.

  13. 10. 2021
 • Novicom stříbrným partnerem konference Cyber Security

  V úterý 19. října 2021 proběhne v Praze již 11. ročník konference o kybernetické bezpečnosti Cyber Security. Novicom je stříbrným partnerem konference a jedním z přednášejících. Tento ročník je zaměřený na klíčové trendy a faktory ovlivňující kyberochranu organizací v souvislosti se společenskými a ekonomickými změnami, které způsobila pandemie COVID-19.

  11. 10. 2021
 • Novicom a německý ectacom aneb nová spolupráce na poli kybernetické bezpečnosti

  Koncem září 2021 zahájil Novicom novou partnerskou spolupráci s německým distributorem ectacom. Zkušenosti obou společností z oblasti kybernetické bezpečnosti tak vedou k větší synergii v rámci vzájemné spolupráce. Ectacom GmbH je nezávislým distributorem komplexních IT řešení a specializovaných služeb pro rozvoj obchodu. Jejich posláním je podporovat prodejce v celkovém generickém růstu pomocí předních technologických výrobců.

  7. 10. 2021
 • Novicom na konferenci Kybernetická bezpečnost KB9 v rámci veletrhu IDET

  Novicom představí svá řešení na 9. ročníku konference Kybernetická bezpečnost, zaměřené na aktuální trendy a hrozby v kybernetické bezpečnosti a stav kybernetické bezpečnosti a obrany v ČR. Akce proběhne v rámci odborného doprovodného programu IDET - mezinárodního veletrhu obranné a bezpečnostní techniky, konaného od 6. do 8. 10. 2021 na brněnském výstavišti. Konference Kybernetická bezpečnost, která se koná konkrétně 7. 10., je též součástí projektu Future Forces Forum.

  6. 10. 2021
 • Novicom se účastní 5. Fóra IT bezpečnosti ve správě v Polsku

  Od středy 6. do pátku 8. října představí Novicom svá řešení na 5. Fóru IT bezpečnosti ve správě. Společně s naším polským obchodním partnerem Matic SA budeme mít to potěšení zúčastnit se jedné z nejdůležitějších akcí zaměřených na kybernetickou bezpečnost veřejného sektoru v Polsku.

  4. 10. 2021
 • Novicom partnerem konference Kyberbezpečnost v regionech - České Budějovice

  Ve čtvrtek 30. 9. 2021 se uskuteční konference Kyberbezpečnost v regionech, a to v Českých Budějovicích. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a recepty na jejich eliminaci. Na konferenci Vás zvou Národní klastrová asociace, Jihočeský kraj, Jihočeský vědeckotechnický park, středoevropský metaklastr CEDEG, Network Security Monitoring Cluster, Czechinvest, IRESA CZ a partneři, mezi kterými je také Novicom.

  22. 9. 2021
 • Videozáznamy webinářů Novicom

  Pokud jste nestihli Novicom webináře z poslední doby, můžete si je prohlédnout ze záznamů, které najdete na našem Novicom YouTube a také přímo na nové stránce "Doporučená videa". Můžete si tak znovu nebo poprvé projít celý 5dílný cyklus Novicom webinářů "Budujeme kybernetickou ochranu", ale i předchozí produktové webináře. Více informací zde »

  9. 8. 2021
 • Pozvánka na 5. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu: Pokročilé síťové politiky a mikrosegmentace – prevence šíření ransomware

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na 5. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto pátém dílu se zaměříme na pokročilé síťové politiky a mikrosegmentaci, jakožto prevenci šíření ransomware. Webinář je zdarma a koná se 23. června 2021 od 14 do 15 hodin.

  10. 6. 2021
 • Pozvánka na 4. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na 4. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto čtvrtém díle se zaměříme na připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu. Webinář je zdarma a koná se 27. května 2021 od 10 do 11 hodin...

  10. 5. 2021
 • Novicom partnerem 11. ročníku SecTec Security Day s podtitulem REMOTE REVOLUTION

  Zúčastněte se oblíbené konference SecTec Security Day 2021 o kybernetické bezpečnosti, na níž poznáte řešení proti nejnovějším hrozbám, nejpokrokovější ochrany a příchozí trendy této doby. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících na této konferenci, která proběhne online 25. až 26. května 2021.

  3. 5. 2021
 • Pozvánka na 3. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – visibilita síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na 3. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto třetím díle se zaměříme na visibilitu síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci. Webinář je zdarma a koná se 21. dubna 2021 od 10 do 11 hodin...

  7. 4. 2021
 • Pozvánka na 2. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – integrované řízení síťových služeb

  Zveme Vás na 2. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto druhém díle se zaměříme na integrované řízení síťových služeb. Webinář je zdarma a koná se 24. března 2021 od 10 do 11 hodin...

  8. 3. 2021
 • Novicom v diskuzním pořadu Kyberbezpečnost, nejen v době home office

  Kyberbezpečnost je živé téma v každé době. V době pandemie, ale dostalo úplně jiný rozměr. Na téma kybernetické bezpečnosti budou dne 3. března 2021 diskutovat odborníci z oboru IT bezpečnosti v online pořadu, který pořádá Národní centrum průmyslu 4.0, a který můžete sledovat živě...

  3. 3. 2021
 • Novicom hlavním partnerem online IT Security Workshopu 2021

  V úterý 23. března 2021 proběhne již 15. ročník oblíbené security konference IT Security Workshop, kterou pořádá společnost Exponet. Novicom u toho nebude chybět a do programu přispěje s přednáškou na téma „Budování nákladově efektivní kybernetické ochrany“...

  24. 2. 2021
 • Novicom stříbrným partnerem konference ICT ve zdravotnictví 2021

  Již 14. ročník odborné konference ICT ve zdravotnictví, s podtitulem "Zdravotnictví v době (post)covidové" proběhne v online podobě ve čtvrtek 25. února 2021. Novicom se této konference účastní jako stříbrný partner a jeden z přednášejících...

  11. 2. 2021
 • Pozvánka na 1. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na 1. díl z cyklu Novicom webinářů zaměřených na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto prvním díle se zaměříme na sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů...

  5. 2. 2021
 • Zveme na webinář Novicom BVS a budování aktivní kybernetické ochrany

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na náš Novicom webinář “BVS a budování aktivní kybernetické ochrany”, díky kterému se seznámíte s produktem Novicom BVS (Business Visibility Suite), který umožňuje předat detekci a řešení kybernetických incidentů externím střediskům bezpečnostního dohledu – SOCům...

  11. 1. 2021
 • PF 2021

  Klidné Vánoce, pevné zdraví, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  15. 12. 2020
 • Pozvánka na Novicom webinář ADDNET

  Seznamte se s produktem Novicom ADDNET – unikátním provozně bezpečnostním nástrojem, který zajišťuje úplnou síťovou visibilitu, vysoce efektivní správu IP adresního prostoru a pokročilé řízení bezpečnosti přístupů v síti. Přihlašte se na náš zdarma webinář...

  25. 11. 2020
 • Zveme Vás na Novicom webinář ELISA

  Chcete se dozvědět více o Novicom ELISA Security Manageru – nástroji pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí? Přihlašte se zdarma na náš Novicom webinář, který proběhne 24. 11. 2020...

  11. 11. 2020
 • Novicom na online konferenci AmenitDays 2020

  Jsme jedním z partnerů a přednášejících na IT konferenci AmenitDays 2020, která proběhne 7. až 9. října 2020 v online podobě. Pořadatelem konference je společnost Amenit s.r.o.

  5. 10. 2020
 • Novicom partnerem a přednášejícím na SecTec SCADA Týždeň

  SecTec SCADA konference, původně plánovaná na 8. 10. 2020 v Bratislavě, byla z důvodu omezení souvisejících se šířením Covid 19 změněna na online SECTEC SCADA TÝŽDEŇ.

  24. 9. 2020
 • Novicom partnerem konference Kyberbezpečnost v době Covidové v Hradci Králové

  Ve středu 23. září 2020 se v Hradci Králové uskuteční konference s názvem Kyberbezpečnost v době Covidové, kterou pořádají Národní klastrová asociace společně s Královéhradeckým krajem, Network Security Monitoring Clusterem, společností CzechInvest a dalšími partnery.

  22. 9. 2020
 • Novicom produkty se opět představí na konferenci SEMAFOR ve Varšavě

  Již 13. konference SEMAFOR (Security Management Audit Forum) se rychle blíží a Novicom na této události nebude chybět. Spolu s naším polským obchodním partnerem INFOPROTECTOR se ve dnech 16. až 17. září 2020 opět zúčastníme jedné z nejdůležitějších konferencí souvisejících se světem informační bezpečnosti a IT auditu v Polsku.

  7. 9. 2020
 • Novicom řešení budou na konferenci Kyberbezpečnost po COVIDu, Dolní Břežany

  V úterý 15. září se koná konference s názvem Kyberbezpečnost po COVIDu, kterou pořádají Národní klastrová asociace společně s Fyzikálním ústavem AV ČR, společností CzechInvest a dalšími partnery.

  1. 9. 2020
 • ELISA Security Manager – novinka v portfoliu Novicomu

  V úterý 16. června 2020 se uskutečnilo online ohlášení nového produktu Novicomu a představení dalších novinek u stávajících produktů společnosti. Ke stávajícím klíčovým produktům Novicom ADDNET a Novicom BVS tak přibyl další produkt – ELISA Security Manager, nástroj pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí.

  17. 6. 2020
 • Online ohlášení nového Novicom produktu

  Vážení obchodní přátelé, omlouváme se za technické problémy při živém přenosu ONLINE OZNÁMENÍ NOVÉHO PRODUKTU NOVICOM, které proběhlo dnes, v úterý 16. 6. 2020 od 14 do 15 hodin. Záznam naleznete...

  16. 6. 2020
 • Novicom v časopise Moderní obec: Bezpečnostní dohledové centrum je jako rozhodčí

  Zatímco počet trestných činů od roku 2011 klesá, kriminalita na internetu ve stejném období narostla o více než 400 %. V roce 2018 bylo v ČR spácháno 6815 trestných činů v oblasti kybernetické kriminality a kriminality páchané na internetu. Kybernetická bezpečnost je přesto lidmi podceňována.

  5. 6. 2020
 • Změny a rozšíření manažerského týmu společnosti Novicom

  V polovině května 2020 došlo k několika změnám ve vedení naší společnosti Novicom. Pozice ředitele společnosti (CEO) se od 14. 5. 2020 ujal Jindřich Šavel, který doposud působil v Novicomu jako obchodní ředitel. Dosavadní ředitel společnosti, Ing. Petr Linke, se nově přesunul na pozici technického ředitele (CTO)...

  22. 5. 2020
 • Novicom na SecTec Security Day 2020 poprvé online

  Oblíbená IT security konference SecTec Security Day 2020, které se s Novicomem účastníme jako přednášející a technologický partner, se nakonec místo původně avizovaného náhradního termínu 9. 9. koná již 28. května 2020, a to poprvé formou online konference.

  14. 5. 2020
 • Novicom v časopise Komora: Revoluce i rizika 4.0: Stavebnictví

  Koronavirus ohrožuje i data. V posledních týdnech byla například řada organizací zaplavena spamovými e-maily, které zneužily téma koronaviru, aby přiměly uživatele k otevření zavirované přílohy. Cílem jsou jako obvykle data organizace nebo výkupné za zašifrovaná data.

  11. 5. 2020
 • Březnové konference IT Security Workshop 2020 a SEMAFOR 2020 přesunuty

  Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás tímto informovat, že původně plánované březnové konference, kterých jsme se měli s Novicomem účastnit, jsou z důvodu šířícího se koronaviru přesunuty...

  11. 3. 2020
 • Podepsali jsme distribuční smlouvu se společností DNS

  Za poslední 4 roky jsme se úspěšně etablovali na českém trhu síťových a bezpečnostních řešení. Aby byl Novicom i nadále schopen pokrýt zvyšující se zájem trhu o jeho řešení ze strany partnerů a zákazníků, rozhodli jsme se podpořit situaci transformací jednoho z našich dvou distribučních kanálů v České republice.

  18. 2. 2020
 • Novicom v časopise Moderní obec: Je bezpečnost integrální součástí elektronických služeb?

  Z pohledu bezpečnosti informačních služeb jsou hrozbou nejen útočníci, ale především výrobní nekvalita software a hardware obsahující chyby a vady, které obecní správce IT mnohdy neumí identifikovat.

  10. 2. 2020
 • Novicom na konferenci Brno Industry 4.0

  V úterý 21. ledna 2020 se koná Brno Industry 4.0 – 4. ročník mezinárodní B2B konference o digitalizaci výroby a chytrých technologiích pro průmysl.

  9. 1. 2020
 • Novicom hlavním partnerem konference Kyberbezpečnost v síťových odvětvích v Praze

  První IT konferencí, na které budeme v tomto novém roce 2020 prezentovat naše Novicom řešení, je KYBERBEZPEČNOST V SÍŤOVÝCH ODVĚTVÍCH. Akci pořádá společnost B.I.D. services 16. 1. 2020 v hotelu Botanique v Praze.

  7. 1. 2020
 • PF 2020

  Klidné Vánoce, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  12. 12. 2019
 • Novicom produkty na konferenci „KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST VE FIRMÁCH, OBCÍCH A SUBJEKTECH KRITICKÉ INFRASTRUKTURY“ v Trenčíně

  Národní klastrová asociace, Slovenská obchodná a priemyselná komora, Trenčiansky samosprávny kraj, Enterprise Europe Network, Regionální hospodářská komora Brno a další partneři vás zvou k účasti na konferenci "KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST VE FIRMÁCH, OBCÍCH A SUBJEKTECH KRITICKÉ INFRASTRUKTURY - TRENDY, HROZBY, JAK SE PŘED NIMI ZAJISTIT?"

  2. 12. 2019
 • Novicom řešení na IDG Vietnam Cyber Security Conference & Expo 2019

  Ve středu 27. 11. 2019 se Novicom zúčastní IDG konference Vietnam Cyber Security Conference & Expo 2019 v Saigonu. Novicom je jedním z partnerů konference a vystavovatelem.

  25. 11. 2019
 • Novicom na české cyber security misi ve Vietnamu

  Na základě předchozích úspěšných podnikatelských misí se v Hanoji konala další cyber security mise českých organizací, které se představily v rámci půldenního semináře s názvem Active Network Security, který proběhl 12. listopadu 2019, v hotelu Pan Pacific v centru Hanoje.

  12. 11. 2019
 • Novicom se představí na V. ročníku Pancernik IT Security Show v Katovicích

  Reagujte během okamžiku. Hackeři nikdy nespí. Na workshopech Novicomu během pátého ročníku konference Pancernik IT Security Show se dozvíte, jak efektivně reagovat na bezpečnostní incidenty. Konference se koná 16. října 2019 v hotelu Vienna House Easy, Katowice, Polsko.

  9. 10. 2019
 • Novicom stříbrným partnerem IDG konference Cyber Security v Praze

  V úterý 15. října 2019 se v hotelu Don Giovani v Praze koná další ze série IDG konferencí Cyber Security, zaměřená na nejrychleji se rozvíjející oblasti kybernetické bezpečnosti. Novicom je stříbrným partnerem této tradiční konference a jedním z přednášejících.

  8. 10. 2019
 • Z nové integrace technologických řešení Novicomu a Flowmonu budou těžit hlavně zákazníci

  Na podzimním semináři Novicomu, který proběhl 2. října 2019 v hotelu Amarilis v Praze, bylo ohlášeno rozšíření dlouhodobě úspěšné technologické spolupráce mezi společnostmi Novicom, s.r.o. a Flowmon Networks a.s. Z integrace jejich technologických řešení budou těžit hlavně zákazníci, kteří budou využívat výhody a synergii obou řešení.

  4. 10. 2019
 • Novicom partnerem SCADA konference v Bratislavě

  Další konferencí, které se Novicom, jakožto partner a přednášející, účastní, je konference SCADA "Zajištění provozu kritických systémů v SCADA/ICS". Konference proběhne 1. října 2019 v hotelu Sheraton Bratislava.

  27. 9. 2019
 • Novicom se opět účastní mezinárodního veletrhu IT bezpečnosti IT-SA

  Stejně jako v předchozích letech se Novicom i letos představí na veletrhu it-sa 2019 – IT Security Expo and Congress, jednom z nejvýznamnějších světových veletrhů v oblasti IT security. Letošní ročník, s podtitulem "Home of IT security", se koná od 8. do 10. října 2019.

  18. 9. 2019
 • Novicom partnerem AFCEA semináře KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST VII

  Novicom je partnerem a přednášejícím na dalším semináři Kybernetická bezpečnost VII, který se uskuteční 26. září 2019 v Praze. Seminář pořádá pracovní skupina kybernetické bezpečnosti české pobočky AFCEA a Policejní akademie ČR v Praze, ve spolupráci s Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB).

  16. 9. 2019
 • Zveme na Novicom seminář Efektivní budování kybernetické ochrany

  Rádi bychom Vás tímto pozvali na další odborný seminář Novicomu, tentokráte s názvem „Efektivní budování kybernetické ochrany“. Seminář se uskuteční ve středu 2. října 2019 v Konferenčním centru hotelu Amarilis v Praze.

  5. 9. 2019
 • Novicom vystoupí na konferenci „KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST VE FIRMÁCH, OBCÍCH A SUBJEKTECH KRITICKÉ INFRASTRUKTURY“ v Ostravě

  Bezpečnostně technologický klastr pořádá ve spolupráci s Národní klastrovou asociací, Moravskoslezským krajem a dalšími partnery konferenci „KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST VE FIRMÁCH, OBCÍCH A SUBJEKTECH KRITICKÉ INFRASTRUKTURY – TRENDY, HROZBY, JAK SE PŘED NIMI ZABEZPEČIT?“.

  27. 8. 2019
 • Novicom produkty budou představeny na Flowmon Day Poland

  Ve dnech 3. a 4. září 2019 představíme Novicom produkty a jejich nové funkcionality na již druhém ročníku IT konference Flowmon Day Poland, která proběhne v prostorách pivovaru Mariacki v polských Katowicích. Novicom je technologickým partnerem této akce.

  23. 7. 2019
 • Novinka: BVS Business Edition rozšířena o bezpečnostní funkce

  V návaznosti na potřeby současné IT oblasti rozšířila společnost Novicom svou BVS Business Edition, která nyní přichází s integrací oblastí správy síťových aktiv, business procesů a nově i kritických zranitelností, a to pomocí přidané bezpečnostní funkcionality.

  5. 6. 2019
 • Novinky v produktu AddNet – červen 2019

  V rámci průběžného rozvoje a zdokonalování produktů společnosti Novicom přibylo v první polovině roku 2019 do AddNetu, jednoho z klíčových produktů, mnoho užitečných vlastností pro zjednodušení správy a řízení přístupů do sítě.

  5. 6. 2019
 • Novicom technologickým partnerem eHealth Security Conference

  V úterý 11. června 2019 proběhne v Bratislavě konference eHealth Security Conference, kterou pořádá společnost SecTec. Novicom je jedním z technologických partnerů a přednášejících.

  28. 5. 2019
 • Novicom je tradičně partnerem konference Flowmon Friday

  V pátek 31. května 2019 se v pražském konferenčním centru City uskuteční další ročník tradiční konference Flowmon Friday o monitorování a bezpečnosti sítí, kterou pořádá společnost Flowmon Networks. Novicom je opět jedním z technologických partnerů této oblíbené akce.

  27. 5. 2019
 • Novicom se představí na Sympoziu EDI – elektronická výměna dat & e-Business

  Ve čtvrtek 30. května 2019 se koná Sympozium EDI - již 25. ročník významného setkání IT odborníků, manažerů, dodavatelů informačních technologií a zástupců státních orgánů. Novicom přispěje do programu odbornou přednáškou na téma kybernetická bezpečnost.

  23. 5. 2019
 • Novicom řešení na konferenci SECURITY WORLD 2019 v Hanoi

  Ve dnech 29. až 30. 5. 2019 se koná konference SECURITY WORLD 2019 v Hanoi ve Vietnamu. Novicom zde představí své dva klíčové produkty AddNet a BVS - Business Visibility Suite na Novicom stánku č. 9.

  21. 5. 2019
 • Zveme Vás na představení významných novinek v produktech Novicomu na semináři Síťová visibilita a integrovaná správa sítě

  Přijměte pozvání na představení významných novinek v produktech Novicomu na semináři „Síťová visibilita a integrovaná správa sítě – nezbytná podmínka pro budování bezpečnostního dohledu“. Přijďte si s námi připít šampaňského a popřát vylepšeným produktům Novicomu hodně štěstí! Seminář s oznámením těchto novinek proběhne ve středu 5. června 2019 v Konferenčním centru Green Point v Praze.

  14. 5. 2019
 • Novicom se představí na 5. ročníku konference CyberGov ve Varšavě

  Ve čtvrtek 23. května 2019 se Novicom zúčastní v pořadí již páté konference CyberGov s názvem „Bezpečnost institucí veřejného sektoru – pospěšme si“ (v originále: Bezpieczeństwo instytucji sektora publicznego – przyśpieszamy), která se bude konat v hotelu Sound Garden ve Varšavě.

  30. 4. 2019
 • Novicom a Flowmon Networks pořádají Cyber Security Workshop 2019 ve Vietnamu

  V rámci rozvoje zahraničních aktivit pořádá Novicom se svým technologickým partnerem, společností Flowmon Networks, odborný Cyber Security Workshop v Hanoi ve Vietnamu. Akce je pořádána za podpory vietnamského partnera, společnosti PAMA...

  16. 4. 2019
 • Novicom partnerem konference BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI V ČESKÝCH FIRMÁCH A ORGANIZACÍCH

  Ve čtvrtek 25. 4. 2019 pořádá Národní klastrová asociace (NCA) odbornou konferenci s názvem „BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI V ČESKÝCH FIRMÁCH A ORGANIZACÍCH“. Novicom je partnerem této konference a jedním z přednášejících. Tato celodenní konference proběhne v Hotelu Duo v Praze.

  27. 3. 2019
 • Novicom BVS poprvé na renomované konferenci ISSS v Hradci Králové

  Již tradičně se Novicom bude účastnit konference ISSS v Hradci Králové, která letos proběhne od 1. do 2. dubna 2019. Kromě produktu AddNet zde však Novicom poprvé představí i BVS nástroj – Business Visibility Suite. Ten bude mít na ISSS 2019 svou premiéru.

  20. 3. 2019
 • Novicom bude na II. přeshraničním kooperačním setkání v Hluboké nad Vltavou

  V úterý 26. března 2019 se v Hluboké nad Vltavou koná 2. Kooperační setkání s názvem Digitální firmy ve 21. století aneb nestůjte opodál a dozvíte se více. Novicom se účastnil již prvního setkání a na tomto druhém nebude chybět. Tentokráte sice nebude i mezi přednášejícími, ale jako vystavovatel ano.

  19. 3. 2019
 • Novicom AddNet a BVS na XII. konferenci Security Management Audit Forum – SEMAFOR 2019

  Novicom se bude prezentovat se svými klíčovými produkty AddNet a BVS na již 12. ročníku konference SEMAFOR, která proběhne od 14. do 15. března 2019 ve Varšavě. Konference SEMAFOR je jednou z nejdůležitějších událostí souvisejících se světem informační bezpečnosti a IT auditu v Polsku.

  6. 3. 2019
 • Řešení Novicomu budou prezentována na IT Security Workshopu 2019

  V úterý 26. března 2019 v Praze se již po třinácté sejdou odborníci nad aktuálními tématy IT bezpečnosti na konferenci IT Security Workshop, akci hojně vyhledávané partnery i návštěvníky. Novicom, jakožto partner konference, zde tradičně vystoupí mezi předními IT odborníky.

  26. 2. 2019
 • Novicom partnerem konference SecTec Security Day 2019

  I v roce 2019 se Novicom účastní jakožto partner i jeden z přednášejících konference SecTec Security Day 2019. Letošní 9. ročník proběhne 14. března v prostorách Cinemax Bratislava Bory.

  25. 2. 2019
 • Pozvánka na Novicom seminář: Role síťové visibility a integrované správy sítě při budování kybernetické bezpečnosti

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na další odborný Novicom seminář, který se uskuteční v úterý 12. 3. 2019 v Praze a nese název „Role síťové visibility a integrované správy sítě při budování kybernetické bezpečnosti“.

  13. 2. 2019
 • Novicom na odborném semináři DCD Cyber Security

  V úterý 19. 2. 2019 pořádá vydavatelství DCD Publishing další ze svých odborných seminářů s názvem Cyber Security, a to od 9 hodin v prostorách Erbia Congress Centre v Praze. A Novicom bude u toho, jako jeden z hlavních partnerů.

  29. 1. 2019
 • PF 2019

  Klidné Vánoce, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  18. 12. 2018
 • Aktuální trendy při budování kybernetické obrany tématem kooperačního setkání v Českých Budějovicích

  V úterý 20. listopadu 2018 se koná Přeshraniční kooperační setkání v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace v Českých Budějovicích. Setkání organizuje Jihočeská hospodářská komora.

  13. 11. 2018
 • Novicom & Flowmon SecTec Academy v Bratislavě

  Novicom, společně se svým technologickým partnerem, společností Flowmon Networks, se účastní semináře Novicom & Flowmon SecTec Academy, který organizuje slovenský distributor Novicomu, společnost SecTec, a.s. ve středu 21. 11. 2018 v Bratislavě.

  12. 11. 2018
 • Novicom se bude prezentovat na Vietnam Information Security Day 2018

  V pátek 30. listopadu 2018 se Novicom představí na mezinárodní konferenci VNISA - Vietnam Information Security Day 2018, která proběhne v hotelu Lotte hotel Hanoi ve Vietnamu.

  10. 11. 2018
 • Nepropásněte náš Novicom seminář 7. 11. 2018 v Praze

  Ve středu 7. 11. 2018 se koná náš další odborný Novicom seminář v Praze, zakončený degustací vín s odborným výkladem someliéra. Nenechte si ho ujít! Dozvíte se na něm více o budování kybernetické ochrany a aktuálních trendech v oblastech síťové bezpečnosti a ochrany klientů. Seminář je zdarma po předchozí registraci. Požadavek na rezervaci Vašeho místa na semináři (registraci) zasílejte do 1. 11. 2018 na marketing@novicom.cz...

  29. 10. 2018
 • Novicom představí svá řešení na konferenci Cyber Security v Praze

  Další odbornou konferencí o kybernetické bezpečnosti, na které bude Novicom prezentovat svá řešení, je Cyber Security, pořádáná vydavatelstvím IDG Czech republic ve čtvrtek 25. 10. 2018 v Praze. Konference je tentokráte zaměřena na kybernetickou bezpečnost poháněnou strojovým účením, UI a cloudem.

  23. 10. 2018
 • Novicom partnerem konference Bezpečnost a dostupnost dat v Bratislavě

  Dne 25. října 2018 se v Bratislavě v prostorách hotelu Austria Trend uskuteční odborná konference "Bezpečnost a dostupnost dat". Konference cílí na aktuální trendy bezpečnosti, ochrany a správy dat. Novicom představí svá řešení během odborné přednášky na téma "Přínosy integrovaného monitoringu a správy sítě pro budování kybernetické ochrany".

  22. 10. 2018
 • Novicom vystavuje na veletrhu SECURE 2018 v Polsku

  Ve dnech 23. až 24. října 2018 se ve Varšavě koná mezinárodní konference SECURE, věnovaná telekomunikačním technologiím a IT bezpečnosti. Naše společnost Novicom je jedním z vystavovatelů a najdete nás na stánku č. 16.

  19. 10. 2018
 • Novicom na Future of Cyber konferenci v rámci Future Forces Forum v Praze

  Ve dnech 17. až 19. října 2018 se v rámci mezinárodního bezpečnostního a obranného projektu FUTURE FORCES FORUM v Praze na letňanském výstavišti uskuteční prestižní konference Future of Cyber 2018 - SMART CYBER DEFENCE Workshops, zaměřená na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost. A Novicom bude u toho...

  11. 10. 2018
 • Pozvánka na Novicom seminář: Budování kybernetické ochrany a aktuální trendy v oblastech síťové bezpečnosti a ochrany klientů

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na další odborný Novicom seminář, který se uskuteční ve středu 7. 11. 2018 v Praze a nese název „Budování kybernetické ochrany a aktuální trendy v oblastech síťové bezpečnosti a ochrany klientů“.

  9. 10. 2018
 • Novicom představí svá řešení na SecTec konferenci OCHRANA SCADA SYSTÉMŮ V PRAXI

  V úterý 16. 10. 2018 se v Bratislavě koná odborná konference s názvem Ochrana SCADA systémů v praxi. Konferenci pořádá společnost SecTec, Novicom Channel Partner, ve spolupráci se společnostmi FLOWMON, CORPUS, NOVICOM, CITADELO, KASPERSKY LAB a FORCEPOINT.

  8. 10. 2018
 • Novicom se účastní mezinárodního veletrhu IT bezpečnosti IT-SA 2018

  Stejně jako v předchozích letech se Novicom i letos účastní veletrhu it-sa 2018 – IT Security Expo and Congress, jednoho z nejvýznamnějších světových veletrhů v oblasti IT security. Každoročně se na it-sa v Norimberku představují nejnovější trendy a inovace. Letošní ročník se koná od 9. do 11. října a je věnován antivirové ochraně, zabezpečení sítě, cloud security či biometrii v IT bezpečnosti.

  4. 10. 2018
 • Novicom představí svá unikátní řešení na konferenci Kyberbezpečnost v síťových odvětvích

  Ve čtvrtek 11. října 2018 se v Praze koná konference s názvem KYBERBEZPEČNOST V SÍŤOVÝCH ODVĚTVÍCH, kterou pořádá B.I.D. services, s.r.o. Novicom se konference účastní jako jeden z partnerů a přednášejících.

  2. 10. 2018
 • Novicom na 54. bezpečnostním semináři AFCEA – Kybernetická bezpečnost VI

  Ve čtvrtek 20. září 2018 se koná již 54. bezpečnostní seminář, tentokráte s názvem KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST VI. Seminář pořádá Pracovní skupina kybernetické bezpečnosti české pobočky AFCEA, Policejní akademie ČR v Praze ve spolupráci s Národním úřadem pro kybernetickou a informační bezpečnost ČR (NÚKIB). Novicom je partnerem semináře a jedním z přednášejících.

  29. 8. 2018
 • Novicom v magazínu ICT Revue: Budování nákladově dostupné kybernetické bezpečnosti

  Kybernetická bezpečnost je důležité téma, které je však mnohdy managementem podceňováno. Manažeři mají často za to, že kybernetická bezpečnost je věcí jen ICT pracovníků. K tomu jim kupují nástroje jako firewally nebo antiviry.

  6. 7. 2018
 • Rozšířili jsme Novicom portfolio o novou produktovou řadu: BVS – Business Visibility Suite

  Pokračujeme v rozvoji našich Novicom produktů a jdeme naproti požadavkům odborníků na kybernetickou bezpečnost. To dokazuje přírůstek do našeho portfolia, zbrusu nový produkt BVS – Business Visibility Suite, jehož zrod byl slavnostně ohlášen ve čtvrtek 14. 6. 2018 v pražském hotelu Grandior.

  28. 6. 2018
 • Přímý přenos Slavnostního oznámení nové produktové řady Novicomu ve čtvrtek 14. 6. 2018

  Novicom úspěšně pokračuje v rozvoji svých produktů a jde naproti požadavkům odborníků na kybernetickou bezpečnost. Pro Vás, kteří se našeho slavnostního oznámení neúčastníte osobně, jsme připravili přímý přenos. I vy můžete být při tom!

  13. 6. 2018
 • Novicom partnerem Flowmon Friday 2018

  Novicom je i letos partnerem Flowmon Friday – největší tuzemské konference o monitorování a bezpečnosti sítí, která se koná v pátek 25. května 2018 v Konferenčním centru City v Praze.

  15. 5. 2018
 • Česká cyber security mise a semináře Aktivní bezpečnost sítě opět ve Vietnamu

  V polovině května 2018 se koná další česká cyber security mise ve Vietnamu, jejíž součástí jsou odborné semináře "Aktivní bezpečnost sítě", pořádané Velvyslanectvím České republiky v Hanoji ve spolupráci s vietnamským ministerstvem informací a komunikace. Novicom a další české TOP cyber security firmy zde představí své produkty a řešení z oblasti kybernetické bezpečnosti.

  13. 5. 2018
 • Zveme Vás na Novicom seminář „Jak zajistit cenově dostupnou kybernetickou bezpečnost v době zahájení platnosti GDPR“

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na odborný Novicom seminář, který se uskuteční ve čtvrtek 31. 5. 2018 od 13 hodin v Konferenčním centru GreenPoint v Praze a nese název „Jak zajistit cenově dostupnou kybernetickou bezpečnost v době zahájení platnosti GDPR“.

  25. 4. 2018
 • Novicom na HK ČR konferenci GDPR v Praze

  Dne 26. 4. 2018 se v Praze koná konference GDPR pořádaná Hospodářskou komorou České republiky. Novicom, jakožto jeden z partnerů konference, přispěje s přednáškou na téma kybernetická bezpečnost a IT aspekty GDPR.

  17. 4. 2018
 • Novicom se představí na semináři Explore Cyber v Torontu

  Ve čtvrtek 19. dubna 2018 se v Torontu koná seminář Explore Cyber, na kterém se představí významné české společnosti zabývající se kybernetickou bezpečností – zabezpečením počítačů i sítí. Seminář pořádá Generální konzulát ČR v Torontu.

  12. 4. 2018
 • Novicom v časopise Security World: Jak efektivně spravovat a zabezpečit síť

  Zvýšené nároky na ochranu kybernetického prostoru, síťové infrastruktury a osobních údajů, požadavky na efektivnější správu sítě, řízení přístupu do sítě a řešení bezpečnostních incidentů vedou organizace k nutnosti celkového zavedení pořádku v síti. Zajištění kybernetické bezpečnosti je však dlouhodobá a nikdy nekončící úloha, která je jen velmi těžko zajišťována vlastními silami organizace.

  10. 4. 2018
 • Novicom s českými IT cyber security firmami na semináři Explore Cyber v USA

  V úterý 17. dubna 2018 se koná informační seminář Explore Cyber v Pittsburgu. Na semináři se představí významné české společnosti zabývající se kybernetickou bezpečností – zabezpečením počítačů i sítí. Seminář pořádá Velvyslanectví České republiky ve Washingtonu.

  4. 4. 2018
 • Novicom vystavuje na konferenci Security World 2018 ve Vietnamu

  Dne 5. dubna 2018 se v Hanoji koná další ročník celodenní výstavní konference Security World 2018, nesoucí motto "KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA DAT V PROPOJENÉM SVĚTĚ". S Novicomem se akce účastníme jako jeden z vystavovatelů, a to na Novicom stánku č. 3, kde představíme náš unikátní integrovaný DDI/NAC nástroj - AddNet.

  28. 3. 2018
 • Novicom i letos na konferenci ISSS 2018 v Hradci Králové

  Ve dnech 9.–10. dubna 2018 se uskuteční již 21. ročník konference ISSS/V4DIS 2018 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Novicom zde představí svůj klíčový produkt AddNet během přednášky s názvem "Přínos integrované správy sítě a řízení přístupu do sítě pro rychlé řešení bezpečnostních incidentů". Se zástupci Novicomu se můžete během konference setkat i na stánku č. 57 v přízemí.

  22. 3. 2018
 • Novicom na semináři GDPR v Českých Budějovicích

  Ve čtvrtek 22. března 2018 pořádá Agentura CzechInvest ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR, Hospodářskou komorou a partnery seminář o ochraně osobních údajů GDPR. Novicom v rámci tohoto semináře objasní účastníkům IT aspekty tohoto nařízení.

  16. 3. 2018
 • Novicom partnerem konference SecTec Security Day 2018 v Bratislavě

  Ve dnech 20. a 21. března 2018 se koná další ročník odborné konference SecTec Security Day, která proběhne v Aule Ekonomické univerzity v Bratislavě. Novicom se konference účastní opět jako jeden z partnerů i přednášejících. Po celou dobu se budete moci se zástupci Novicomu setkat i v prezentačním místě ve foyér.

  13. 3. 2018
 • Máme nové kolegy aneb Jakub Šujanský a Tomáš Michálek posílili náš tým

  Na začátku roku 2018 jsme rozšířili náš Novicom tým o Jakuba Šujanského, který z pozice Partner Sales Representative poskytuje podporu vybraným partnerům společnosti a Tomáše Michálka, jehož hlavní pracovní náplní na pozici Customer Care Representative je starat se o zákazníky Novicomu.

  12. 3. 2018
 • Novicom na jubilejním 10. ročníku konference PLNOG 2018 ve Varšavě

  Produkty a řešení Novicomu se opět představí na konferenci PLNOG ve Varšavě. Jubilejní 10. ročník jedné z nejdůležitějších polských konferencí z oblasti telco průmyslu se koná 19. až 20. března 2018 v hotelu DoubleTree by Hilton Warsaw. Navštivte Novicom zástupce na společném stánku s naším technologickým partnerem, společností GREYCORTEX, a polským distributorem Ectacom Polska, a zjistěte sami, co vám můžeme nabídnout.

  10. 3. 2018
 • Reportáž z lednového Novicom semináře Kybernetická bezpečnost a GDPR – ochrana osobních údajů

  Ve středu 31. ledna 2018 proběhl v Praze odborný seminář, který uspořádala naše společnost Novicom s cílem ukázat návštěvníkům různé přístupy k GDPR.

  6. 3. 2018
 • Novicom partnerem 12. ročníku IT Security Workshopu, Praha

  Ve středu 21. března 2018 se koná již 12. ročník odborného IT Security Workshopu v Praze. I letos se s Novicomem účastníme jako jeden z partnerů a přednášejících. S Novicom zástupci se budete moci setkat také během celého workshopu u prezentačního sektoru v předsálí.

  28. 2. 2018
 • Novicom na semináři GDPR v Ústí nad Labem

  Ve čtvrtek 1. března 2018 pořádá Krajská hospodářská komora Ústeckého kraje seminář o ochraně osobních údajů GDPR. V rámci tohoto semináře objasníme účastníkům IT aspekty tohoto nařízení. Seminář pořádá CzechInvest ve spolupráci s Hospodářskou komorou a partnery.

  23. 2. 2018
 • Novicom se představí na InfoSec World Conference & Expo 2018 v USA

  Ve dnech 19. až 21. března 2018 se s Novicomem účastníme konference InfoSec World 2018 v USA na Floridě, a to jako jeden z Showcase sponzorů. Naše řešení, a především klíčový produkt AddNet, představíme v průběhu konference na stánku č. 517.

  21. 2. 2018
 • Novicom partnerem 9. ročníku konference ShowIT v Bratislavě

  Ve dnech 30. 1. až 1. 2. 2018 se koná již 9. ročník ShowIT - největší odborné IT konference na Slovensku. Novicom se ShowIT účastní jako jeden z partnerů konference i jako přednášející.

  18. 1. 2018
 • PF 2018

  Klidné Vánoce, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

  19. 12. 2017
 • Novicom zve na seminář KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A GDPR – OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás na odborný Novicom seminář, který proběhne ve středu 31. 1. 2018 od 13 hodin v Hotelu Astra v Praze a nese název „Kybernetická bezpečnost a GDPR – ochrana osobních údajů“.

  5. 12. 2017
 • Novicom partnerem Národní konference GDPR 2017 v Praze

  Ve čtvrtek 23. 11. 2017 se uskuteční Národní konference GDPR, kterou pořádá Hospodářská komora ČR, a která se koná v Konferenčním centru City v Praze, jen 150 m od metra C Pankrác. Novicom se účastní jako přednášející a jeden z partnerů konference.

  9. 11. 2017
 • Novicom na konferenci CyberSecurity 2017 v Praze

  Novicom se účastní jako partner odborné konference o kybernetické bezpečnosti - CyberSecurity 2017, která se koná 14. listopadu 2017 v Praze, a kterou pořádá vydavatelství IDG Czech Republic.

  6. 11. 2017
 • Novicom s Ectacom Polska na konferenci SECURE 2017 ve Varšavě

  Novicom se účastní konference SECURE 2017, která se koná od 24. do 25. října 2017 v hotelu Airport Okęcie Varšava.

  12. 10. 2017
 • Novicom na workshopu: Všechno je možné - Bezpečnost průmyslových sítí a SCADA systémů, Bratislava

  Novicom se účastní jako partner workshopu s názvem "Všechno je možné - Bezpečnost průmyslových sítí a SCADA systémů", věnovanému tématu monitoringu a bezpečnosti ICS (Industrial Control Systems) prostředí (OT infrastruktury a SCADA systémů).

  5. 10. 2017
 • Novicom na stánku českých firem na veletrhu it-sa 2017

  Novicom se účastní mezinárodního veletrhu IT bezpečnosti "it-sa 2017".

  4. 10. 2017
 • Novicom na semináři Flowmon monitoring a přehled novinek v roce 2017

  Novicom se účastní jako partner speciálního odborného semináře, který se koná v unikátních prostorách Národního technického muzea v Praze (NTM).

  3. 10. 2017
 • Kanceláře Novicomu na nové adrese

  Vážení obchodní přátelé, obchodní kanceláře Novicomu najdete od 14. září 2017 nově v Praze ve Strašnicích na adrese Třebohostická 14.

  15. 9. 2017
 • Novicom pořádá další seminář KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na odborný Novicom seminář, který se uskuteční ve středu 4. 10. 2017 od 13 hodin v Braunově domě v Praze a nese název „Kybernetická bezpečnost a ochrana osobních údajů“.

  13. 9. 2017
 • Novicom partnerem ICT semináře společnosti M.I.T. Consulting

  V úterý 12. 9. 2017 pořádá společnost M.I.T. Consulting odborný ICT seminář na téma "GDPR, eIDAS, ZoKB. Nové legislativní povinnosti organizací - a co s tím?". Partnery semináře jsou společnosti Oracle Czech s.r.o. a Novicom, s.r.o.

  30. 8. 2017
 • Podzimní termíny partnerských školení Novicom (Praha a Bratislava)

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na další sérii partnerských školení Novicom. Absolvování těchto školení je podmínkou pro to, aby se vaše organizace mohla stát Partnerem společnosti Novicom.

  25. 7. 2017
 • Novicom zahájil spolupráci se společností Ectacom Polska - novým distributorem v Polsku

  Koncem června 2017 započala oficiální spolupráce mezi naší společností Novicom a polskou společností Ectacom Polska, která se stala oficiálním distributorem produktů Novicomu na polském trhu.

  3. 7. 2017
 • Zveme na Novicom seminář KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na odborný Novicom seminář, který se uskuteční ve čtvrtek 15. 6. 2017 od 13 hodin v Konferenčním centru GreenPoint v Praze a nese název „Kybernetická bezpečnost a ochrana osobních údajů“.

  23. 5. 2017
 • Novicom partnerem konference SPI 2017 - Bezpečnost a ochrana utajovaných informací

  Ve dnech 1.-2. června 2017 se v administrativní budově Veletrhů Brno koná již 9. ročník mezinárodní konference Security and Protection of Information (SPI) - Bezpečnost a ochrana utajovaných informací. Společnost Novicom je jedním z partnerů této konference.

  18. 5. 2017
 • Novicom se opět prezentoval na odborných seminářích ve Vietnamu

  Velvyslanectví České republiky v Hanoji a sdružení předních českých společností z oblasti kybernetické bezpečnosti a zabezpečení počítačových sítí - NSMC - uspořádaly další dvojici odborných seminářů s názvem Active Network Security 2017 ve Vietnamu.

  16. 5. 2017
 • Novicom na 10. ročníku Data Security Workshopu v oblacích

  Novicom se účastní 10. ročníku Data Security Workshopu v oblacích, který pořádají společnosti AGORA plus, a.s. a Faster CZ spol. s r.o. ve středu 31. května 2017 od 9.45 do 23.30 hodin v Balónovém hotelu Radešín u Nového Města na Moravě.

  15. 5. 2017
 • Květnové termíny pro Partnerská školení Novicom - Brno a Praha

  Další termíny partnerských školení Novicom proběhnou v květnu v Brně a v Praze. Absolvování těchto školení je podmínkou pro to, aby se vaše organizace mohla stát Partnerem společnosti Novicom...

  2. 5. 2017
 • Novicom partnerem ICT semináře společnosti M.I.T. Consulting

  Ve středu 24. 5. 2017 pořádá společnost M.I.T Consulting odborný ICT seminář na téma "GDPR, eIDAS, ZoKB. Nové legislativní povinnosti organizací - a co s tím?".

  2. 5. 2017
 • Novicom partnerem konference Flowmon Friday 2017

  V pátek 26. května 2017 se v Konferenčním centru City v Praze koná další ročník konference Flowmon Friday, letos s podtitulem 10 let na trhu. Konference je věnována všem, kteří chtějí mít přehled o technologiích pro monitorování a bezpečnost síťového provozu.

  27. 4. 2017
 • Dohoda o spolupráci mezi společnostmi Novicom a VNTP

  V pátek 14. dubna 2017 v Praze podepsaly vietnamská VNPT (The Vietnam Posts and Telecommunications Group) a česká společnost Novicom Memorandum o porozumění (MoU) o spolupráci v oblasti kybernetické bezpečnosti.

  24. 4. 2017
 • AddNet od Novicomu na VUMS DataCom webináři: 3 inovativní formy nasazení NACu v praxi

  Vážení obchodní přátelé, zveme Vás tímto na webinář pořádaný jedním z našich distributorů, společností VUMS DataCom, spol. s r.o., na kterém budou prezentovány konkrétní případy nasazení NACu v praxi.

  4. 4. 2017
 • Novicom na semináři Hospodářské komory

  Hospodářská komora České republiky pořádá odborný seminář na téma KYBERNETICKÁ BEZPEČNOST A OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ. Společnost Novicom na něm pohovoří k tématu kybernetické bezpečnosti v přednášce s názvem: "Jak budovat ochranu organizace před internetovými hrozbami a vypořádat se s nástrahami nové legislativy (NIS, GDPR)". Seminář se koná 27. dubna 2017 od 9 do 12 hodin ve Florentinu, Praha 1.

  31. 3. 2017
 • Novicom se bude prezentovat na 20. ročníku ISSS 2017

  Ve dnech 3.–4. dubna 2017 se v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové uskuteční jubilejní 20. ročník renomované konference ISSS. V posledních letech se na tuto akci pravidelně registruje více než 2300 účastníků, během dvoudenního programu zazní přes 200 přednášek a prezentací a ve výstavní části se představí přibližně 110 firem a organizací.

  21. 3. 2017
 • Novicom na V4 Cybersecurity Conference ve Washingtonu

  Společnost Novicom se představila, společně se čtyřmi dalšími českými kyberbezpečnostními firmami, ve Washingtonu, na odborné konferenci s názvem V4 Cybersecurity Conference.

  14. 3. 2017
 • Novicom na SecTec Security Day 2017, Bratislava

  I v letošním roce se naše společnost Novicom, s.r.o účastní odborné konference SecTec Security Day 2017, která proběhne na Slovensku, v Bratislavě, dne 29. března 2017 od 8 do 17 hodin v Kongresovém centru Technopol Bratislava.

  9. 3. 2017
 • Novicom partnerem XI. ročníku IT Security Workshopu

  Společnost Novicom se i letos zúčastní odborné akce IT Security Workshop (ITSW), která se uskuteční v úterý 21. března 2017 v Konferenčním centru City, Na Strži 65/1702, Praha 4.

  2. 3. 2017
 • Pořádáme další odborný Novicom seminář Bezpečná a spolehlivá síť

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás tímto pozvali na náš další odborný Novicom seminář, který se uskuteční v úterý 7. března 2017 od 13 hodin v konferenčních prostorách nad restaurací Etnosvět v Praze a nese název „Bezpečná a spolehlivá síť“.

  6. 2. 2017
 • PF 2017

  Klidné Vánoce, veselého Silvestra a do nového roku 2017 mnoho profesních i osobních úspěchů Vám přeje tým společnosti Novicom.

  20. 12. 2016
 • Novicom na semináři Hospodářské komory - Kybernetická bezpečnost, Praha (pozor: změna termínu)

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás tímto pozvali na odborný seminář s názevm "Kybernetická bezpečnost", který je pořádán ve spolupráci s Hospodářskou Komorou ČR a sdružením Network Security Monitoring Cluster (NSMC).

  10. 11. 2016
 • Zveme na seminář Bezpečnost sítí a dokumentů, 6. 12. v Praze

  Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na další odborný Novicom seminář, který se koná v úterý 6. prosince 2016 od 13 hodin v Hotelu Troja v Praze a nese název „BEZPEČNOST SÍTÍ A DOKUMENTŮ“.

  7. 11. 2016
 • Spolupráce Hospodářské komory a sdružení Network Security Monitoring Cluster

  Kybernetická bezpečnost – pro většinu lidí je to něco neuchopitelného, něco, pod čím si jen stěží něco představí. Je ovšem známou skutečností, že prostředí internetu přináší organizacím, podnikům a fyzickým osobám celou řadu vážných hrozeb.

  6. 11. 2016
 • Novicom na webináři Kybernetická bezpečnost

  Novicom je jedním z partnerů a prezentátorů na webináři Kybernetická bezpečnost, který dne 25. října 2016 od 10 do 12 hodin pořádá Trade Media International s. r. o.

  18. 10. 2016
 • Novicom představí svá řešení na Cyber Trends 2016

  Ve dnech 20. a 21. října 2016 se v PVA EXPO Praha - Letňany koná CYBER TRENDS 2016 - 3. ročník Future Cyber Security & Defence Conference and Workshops.

  12. 10. 2016
 • Novicom na veletrhu IT-SA 2016 v Norimberku

  Novicom se účastní pod hlavičkou Network Security Monitoring Cluster (NSMC) mezinárodního veletrhu IT bezpečnosti "it-sa 2016".

  6. 10. 2016
 • Školení Novicom pro partnery SecTec v Bratislavě

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na další sérii partnerských školení Novicom, která tentokráte pořádá náš slovenský channel partner, společnost SecTec, a.s. v Bratislavě. Školení jsou určená pro systémové integrátory a partnery společnosti SecTec. Absolvování těchto školení je podmínkou pro to, aby se vaše organizace mohla stát Partnerem společnosti Novicom.

  20. 9. 2016
 • Brněnská série partnerských školení Novicom

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás pozvali na další sérii partnerských školení Novicom, které tentokráte pořádá náš partner, společnost OldWin. Absolvování těchto školení je podmínkou pro to, aby se vaše organizace mohla stát Partnerem společnosti Novicom.

  15. 9. 2016
 • Nová distribuční smlouva aneb nová spolupráce mezi Novicom a SecTec

  Společnost Novicom podepsala distribuční smlouvu se společností SecTec, která působí na českém a slovenském IT trhu jako distributor s přidanou hodnotou zaměřený na bezpečnost IT.

  13. 9. 2016
 • Zveme Vás na další Novicom seminář Bezpečná a spolehlivá síť

  Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás pozvat na další odborný Novicom seminář, který se koná v úterý 4. října 2016 od 13 hodin v Centru kultury Ethnomir v Praze a nese název „Bezpečná a spolehlivá síť“.

  6. 9. 2016
 • Novicom na Security Breakfast aneb SecTec technologické raňajky, 20. 9. 2016, Bratislava

  Vážení obchodní přátelé, srdečně Vás zveme na SecTec technologické raňajky s Flowmon, Radware a Novicom, jejichž hlavním tématem je představit symbiózu bezpečnostních nástrojů a řešení od předních výrobců jako prevenci před vnitřními i vnějšími hrozbami.

  30. 8. 2016
 • Novicom na semináři Kybernetická bezpečnost IV v Praze

  Novicom se účastní jako partner bezpečnostního semináře s názvem Kybernetická bezpečnost IV, který navazuje na tři předchozí ročníky a bude se věnovat zejména praktickým zkušenostem z naplňování zákona o KB a tématu Cyber Threat Intelligence. Seminář pořádá Česká pobočka AFCEA a Pracovní skupina kybernetické bezpečnosti.

  23. 8. 2016
 • Nové termíny pro partnerská školení Novicom - Veracomp, VUMS Datacom

  Vážení obchodní přátelé, naši distributoři, společnosti Veracomp, VUMS Datacom a OldWin, pro Vás v nadcházejících měsících připravili sérii partnerských školení Novicom. Absolvování těchto školení je podmínkou pro to, aby se vaše organizace mohla stát Partnerem společnosti Novicom.

  17. 8. 2016
 • Představíme svá řešení na Data Security Workshopu v oblacích

  Novicom se účastní Data Security Workshopu v oblacích, který pořádají společnosti AGORA plus, a.s. a Faster CZ spol. s r.o. v úterý 31. května 2016 od 9.30 do 23.30 v Balónovém hotelu Radešín.

  24. 5. 2016
 • Novicom technologickým partnerem FLOWMON FRIDAY 2016

  V pátek 27. května 2016 od 8.30 se koná Flowmon Friday 2016, největší tuzemská akce zaměřená na monitorování a bezpečnost počítačových sítí, kterou pořádá společnost Flowmon Networks v pražském Konferenčním centru City.

  23. 5. 2016
 • Zveme Vás na Novicom seminář s názvem: Bezpečná a spolehlivá síť

  Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás opět pozvat na další odborný Novicom seminář, který se koná v úterý 14. 6. 2016 od 13 hodin v Konferenčním centru GreenPoint v Praze a nese název „Bezpečná a spolehlivá síť“.

  18. 5. 2016
 • Novicom na polském trhu

  V rámci naší zahraniční expanze jsme v druhé polovině roku 2015 upřeli svou pozornost na polský trh. Společně s naším distributorem pro polský region, společností ATCG (Advanced Technology Consulting Group Sp. Z o.o.), se Novicom již na podzim 2015 zúčastnil odborné konference PLNOG v Krakově, která jen potvrdila pozitivní reakce zákazníků na produkty společnosti Novicom pro administraci a zabezpečení rozsáhlých vnitřních sítí.

  11. 5. 2016
 • Novicom na odborném semináři ve Vietnamu

  V rámci obchodní expanze do zahraničí se Novicom účastní odborného semináře s názvem Aktivní bezpečnost sítě v Hanoji, čímž se snaží navázat na již dosažené prodejní úspěchy na vietnamském trhu.

  22. 4. 2016
 • Novicom je partnerem konference ICT Day 2016, 17. 5. v Praze

  Dne 17. května 2016 se v Praze koná 6. ročník konference ICT DAY 2016 - Bezpečnost kyberprostoru, kterou pořádá odborné nakladatelství Sdělovací technika. Novicom se účastní jako jeden z partnerů této konference.

  19. 4. 2016
 • Pozvánka na 9. ročník DATA SECURITY WORKSHOPU II/2016 (Agora plus, Praha)

  Dne 13. dubna 2016 se v Praze koná workshop, pořádaný společností Agora plus, s názvem "Jak zabezpečit Vaši organizaci proti kybernetickým útokům v roce 2016."

  1. 4. 2016
 • Novicom se bude prezentovat na SecTec Security Day 2016 v Bratislavě

  Další konferencí, na které bude Novicom prezentovat svá unikátní řešení, je SecTec Security Day 2016, která se koná v úterý 12. dubna 2016 od 8 do 17 hodin v Kongresovém centru Technopol Bratislava na Slovensku.

  30. 3. 2016
 • Novicom se účastní konference ISSS 2016

  Vážení obchodní přátelé,  společnost Novicom se účastní již 19. ročníku konference ISSS/V4DIS 2016, která probíhá ve dnech 4. až 5. dubna 2016 v kongresovém centru Aldis, Eliščino nábřeží 375, Hradec Králové.

  26. 3. 2016
 • Novicom bude na X. ročníku konference IT Security Workshop 2016 v Praze

  Společnost Novicom se zúčastní desátého jubilejního ročníku odborné akce IT Security Workshop (ITSW), která se uskuteční 22. března 2016 v Konferenčním centru City, Na Strži 65/1702, Praha 4.

  16. 3. 2016
 • Novicom na 9. ročníku DATA SECURITY WORKSHOPU I/2016 (Agora plus, Brno)

  Dne 17. března 2016 se koná workshop, pořádaný společností Agora plus, s názvem "Jak zabezpečit Vaši organizaci proti kybernetickým útokům v roce 2016."

  11. 3. 2016
 • Novicom na konferenci SEMAFOR 2016 (Varšava)

  Společnost Novicom se představí na konferenci SEMAFOR 2016 - IX. Security Management Audit Forum, a to společně se svým polským distributorem, společností ATCG (Advanced Technology Consulting Group Sp. Z o.o,).

  9. 3. 2016
 • Nové termíny pro partnerská školení Novicom - Veracomp

  Vážení obchodní přátelé, jeden z našich distributorů, společnost  Veracomp, pro Vás v nadcházejících měsících připravil sérii partnerských školení Novicom...

  7. 3. 2016
 • Pozvánka na seminář: Aktivní bezpečnost sítě a kybernetická bezpečnost. Stačí to?

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás tímto pozvali na další ze seminářů společnosti Novicom, s.r.o., který je připraven ve spolupráci s Flowmon Networks, a.s., Altworx a sdružením Network Security Monitoring Cluster (NSMC). Seminář, který se koná v úterý 15. 3. 2016 v Praze, bude věnovaný konceptu Aktivní bezpečnost sítě a kybernetické bezpečnosti.

  16. 2. 2016
 • Nová spolupráce aneb propojení bezpečnostních řešení AddNet a LOGmanager

  Obchodní ředitel společnosti Novicom, s.r.o., Jindřich Šavel a Filip Weber, výkonný ředitel Siriwisa a.s., se dohodli na propojení bezpečnostních produktů AddNet (Novicom) a LOGmanager (Siriwisa). Systém LOGmanager – centrální úložiště logů a SIEM, bude zpracovávat logy z bezpečnostního řešení AddNet pro správu IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

  16. 2. 2016
 • Konference: Bezpečnost informací ve výrobě

  Vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás tímto pozvat na konferenci s názvem „Bezpečnost informací ve výrobě“, pořádanou sdružením NSM Cluster (Network Security Monitoring Cluster) s členskými společnostmi AXENTA, Novicom, SODAT software a Flowmon Networks.

  1. 2. 2016
 • Šťastný nový rok 2016!

  Novicom s.r.o. Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2016.

  21. 12. 2015
 • Migrační krize v Evropě a bezpečnost v České republice

  Nehodí-li se vám termín našeho semináře "Aktivní bezpečnosti sítě", můžete o den pozdějí, 3. prosince 2015, přijít navštívit náš stánek na konferenci "Migrační krize v Evropě a bezpečnost v České republice", pořádáné českou asociací bezpečnostních manažerů (ČABM)...

  25. 11. 2015
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 2.12.2015

  Připravili jsme si pro Vás další z naší série seminářů aktivní Bezpečnosti sítě. Akce se uskuteční 2.12.2015 v prostorách Hospodářské komory hl.m. Prahy....

  16. 11. 2015
 • Nové termíny pro partnerská školení Novicom

  Naši distributoři, VUMS Datacom a Veracomp (ve spolupráci se společností Oldwin), si pro Vás v nadcházejících měsících připravili sérii partnerských školení Novicom...

  2. 11. 2015
 • Seminář - Technická opatření zákona o kybernetické bezpečnosti

  Partner Novicomu, společnost Comsource připravil seminář na téma Technická opatření zákona o kybernetické bezpečnosti.. Akce se bude konat odpoledne 19.11.2015 v prostorách hotelu Troja a řeč zajisté přijde i na produkty Novicom...

  29. 10. 2015
 • Veracomp - Podzimní novinky (Bratislava)

    Ve středu, 14. října, vystoupíme v rámci akce Veracomp - Podzimní novinky. Obch. ředitel Jindřich Šavel představí Novicom a jeho produkty specializující se na síťovou správu a vícevrstvý monitoring...

  9. 10. 2015
 • Veracomp - Podzimní novinky (Praha)

   Ve středu, 30. září, vystoupíme v rámci akce Veracomp - Podzimní novinky. Obch. ředitel Jindřich Šavel představí Novicom a jeho produkty specializující se na síťovou správu a vícevrstvý monitoring...

  29. 9. 2015
 • Konference IT-SA 2015

  V rámci Network Security Monitoring Clusteru (NSMC) jsme si pro Vás připravili stánek na nadcházející konferenci IT-SA 2015, která se uskuteční 6. - 8. října v Německu, Norimberku...

  25. 9. 2015
 • Novicom na PLNOG 2015

  Společně s naším channel partnerem ATCG budeme 28. - 29. září vytavovat na konferenci PLNOG v Krakově...

  14. 9. 2015
 • Veracomp se stal distributorem Novicomu

   Distributor s přidanou hodnotou na poli síťové bezpečnosti a telekomunikací Veracomp oznámil uzavření distribuční smlouvy se společností Novicom...

  1. 9. 2015
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 17.9.2015

   Připravili jsme si pro Vás další z naší série seminářů aktivní Bezpečnosti sítě. Akce se uskuteční 17.9.2015 v prostorách Hospodářské komory hl.m. Prahy...

  21. 8. 2015
 • Technologické odpoledne VUMS Datacom

   VUMS datacom si pro své partnery přichystal technologické odpoledne věnované kvalitě a bezpečnosti síťového provozu, které se uskuteční 10. června 2015...

  1. 6. 2015
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 4.6.2015

   Začátkem června  se uskuteční další běh našeho semináře aktivní Bezpečnosti sítě. Akce tentokrát proběhne 4.6.2015 v prostorách Hotelu Trója...

  18. 5. 2015
 • FlowMon Friday - 29.5.2015

   Technologický partner Novicomu, společnost Invea-Tech pořádá v pátek 29.května akci "FlowMon Friday - umíte rozkrýt provoz ve Vaší počítačové síti a eliminovat bezpečnostní rizika?"... 

  13. 5. 2015
 • IDET 2015

  V období 19-21. května se v Brně uskuteční mezinárodní veletrh obranné a bezpečnostní techniky IDET 2015. Budou na něm zastoupeny i produkty od společnosti Novicom...

  5. 5. 2015
 • Konference NSMC

  Dovolujeme si Vás pozvat na konferenci Cíl a cesta ke kybernetické bezpečnosti nejen v mezích zákona, která se bude konat 29.4.2015 v Science Parku MU v Brně.

  31. 3. 2015
 • Konference ISSS 2015

   Letošní ročník konference, zaměřené na Internet ve státní správě a samosprávě (ISSS), se uskuteční 13.-.14. dubna v Hradci Králové. Společně s Network security monitoring clusterem jsme si pro vás přichystali stánek, ve kterém vám budou k dispozici odbornící na síťovou bezpečnost nejen z Novicomu. 

  18. 3. 2015
 • IT Security Workshop 2015

  Novicom se ve spolupráci s NSMC zúčastní konference IT Security Workshop 2015, která proběhne 24.3.2015 vPraze. V rámci konference se bude hovořit o tématech jako je Kybernetický zákon, Security Management, Bezpečnost a monitoring sítí a mnoha dalších, včetně praktických ukázek...

  10. 3. 2015
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 12.3.2015

   V polovině března se uskuteční další běh našeho semináře aktivní Bezpečnosti sítě. Akce tentokrát proběhne 12.3.2015 v prostorách Hotelu Golf...

  20. 2. 2015
 • Novinky v AddNetu

  Novicom pokračuje v dalším rozvoji svého klíčového produktu AddNet. Začátkem roku je dána na trh nová verze AddNet 2.2, která přináší několik zajímavých novinek, usnadňujících práci a zvyšující užitnou hodnotu řešení...

  16. 2. 2015
 • Nová partnerská školení naplánovaná na únor

   Na druhou polovinu února jsme v rámci podpory rozvoje své partnerské sítě naplánovali další běh našich partnerských školení.

  14. 1. 2015
 • Šťastný nový rok 2015!

  Novicom s.r.o. Vám přeje krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2015.

  24. 12. 2014
 • Vzdělávací modul kybernetická bezpečnost

  Na konci listopadu byla zahájena pilotní školení vzdělávacího modulu Kybernetická bezpečnost, připraveném Network security monitoring clusterem. Jednou z pěti partnerských společností organizujících tento projekt je i Novicom.

   
  11. 12. 2014
 • Strategie kybernetické bezpečnosti ČR

  Ve čtvtrtek 27.11. se Novicom zúčastní semináře AFCEA - Strategie kybernetické bezpečnosti ČR, Praktické naplňování Zákona o kybernetické bezpečnosti a vzdělávání. Konkrétně hostům představíme koncept aktivní bezpečnosti sítě a naplňování ZoKB.

   

  26. 11. 2014
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 4.12.2014

  Ke konci roku jsme si pro Vás přichystali další akci z naší série seminářů aktivní Bezpečnosti sítě. Akce tentokrát proběhne 4.12.2014 v prostorách restaurace Bresto...

  6. 11. 2014
 • Kyberkriminalita a další kyberhrozby

  Dne 30. října 2014 vystoupí obchodní ředitel Jindřich Šavel na odborném semináři "Kyberkriminalita a další kyberhrozby", v rámci Evropského měsíce kybernetické bezpečnosti 2014.

  13. 10. 2014
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 23.10.2014

  Rádi bychom Vás jménem společností NOVICOM a jeho partnerů – společností INVEA-TECH, ELAT a AXENTA, pozvali na seminář věnovaný konceptu Aktivní bezpečnosti sítě, připravený společně s dalšími členy sdružení Network Security Monitoring Clusteru.

  6. 10. 2014
 • IT-SA 2014 Již za měsíc!

   Již za měsíc se otevřou brány veletrhu počítačové bezpečnosti IT-SA 2014, na kterém nebude chybět ani Novicom se svým unikátním DDI/NAC nástrojem AddNet. Navštivte nás v nedalekém Norimberku ve dnech 7.-9.října

  9. 9. 2014
 • Plán seminářů na podzim 2014

  Novicom připravil na druhé pololetí roku 2014 bohatý program na podporu prodeje svých zajímavých produktů.

   

  4. 9. 2014
 • Plán partnerských školení na druhou pol. 2014

  Společnost Novicom, v rámci podpory rozvoje své partnerské sítě, připravila plán školení partnerů na druhé pololetí roku 2014.

  21. 8. 2014
 • Podzimní pokračování Datacom Roadshow

  Roadshow na téma aktivní bezpečnosti sítě, které jsme se před prázdninami jako partner zúčastnili, pokračuje i na podzim. Během září navštívíme PrahuBrnoPlzeň a České Budějovice.

  15. 8. 2014
 • Novicom na veletrhu IT-SA 2014

  Na podzim bude Novicom prezentovat své produkty v německém Norimberku na IT-SA 2014, prestižním veletrhu zaměřeném převážně na počítačovou bezpečnost.

  11. 7. 2014
 • Seminář aktivní bezpečnosti sítě 19.6.2014

  Rádi bychom Vás jménem společností NOVICOM a INVEA-TECH a AXENTA, pozvali na seminář věnovaný konceptu Aktivní bezpečnosti sítě, připravený společně s dalšími členy sdružení Network Security Monitoring Clusteru..

  10. 6. 2014
 • Datacom Roadshow pokračuje - Most 3.6.2014

  Channel partner Novicomu - společnost VUMS DataCom ve spolupráci se společností INVEA-TECH připravili další z řady seminářů věnovaných tématu Aktivní bezpečnosti sítě.

  30. 5. 2014
 • Datacom Roadshow - Hradec Králové 4.6.2014

  Channel partner Novicomu - společnost VUMS DataCom ve spolupráci se společností INVEA-TECH připravili další z řady seminářů věnovaných tématu Aktivní bezpečnosti sítě.

  30. 5. 2014
 • Seminář Invea-tech - Praha 30.5.2014

  Zveme vás na seminář pořádaný naším parterem INVEA-TECH, který se koná 30. Května v Praze, tentokrát s podtitulem „umíte rozkrýt provoz ve vaší počítačové síti a eliminovat její bezpečnostní rizika?“

  5. 5. 2014
 • Seminář - Ostrava 21.5.2014

  Další ze série seminářů na téma aktivní bezpečnosti sítě, který pořádá náš partner VUMS Datacom, se uskuteční 21.5.2014 v Ostravě. Novicom, se svými inovativními produkty, nebude na akci chybět.

  2. 5. 2014
 • Seminář - Olomouc 16.4.2014

  Channel partner Novicomu - společnost VUMS DataCom ve spolupráci s námi a společností INVEA-TECH připravil první z plánované řady seminářů věnovaných tématu Aktivní bezpečnosti sítě.

  9. 4. 2014
 • Novicom na konferenci ISSS 2014

  V období 7-8 dubna se s námi můžete setkat na konferenci ISSS v Hradci Králové, kde budeme vystavovat v rámci Network Security Monitoring Clusteru.

  31. 3. 2014
 • Seminář 27.3.2014

   Vážení obchodní přátelé,

  rádi bychom Vás jménem společností NOVICOM a INVEA-TECH a FerretApps, pozvali na seminář věnovaný konceptu Aktivní bezpečnosti sítě, připravený společně s dalšími členy sdružení Network Security Monitoring Clusteru.

  17. 3. 2014
 • Novicom na Partnerském dni VUMS Datacom

  20. března 2014 proběhne v Praze Partnerský den VUMS Datacom. Hlavními dvěma tématy jsou datové přenosy s garantovanou kvalitou, a řízení sítí zajišťující kvalitu pro uživatelské aplikace....

  28. 2. 2014
 • Workshop společnosti ComSource

  19. března 2014 proběhne v Praze workshop našeho partnera – společnosti ComSource pod titulem “Aktivní bezpečnost sítě a kybernetická bezpečnost”.

  27. 2. 2014
 • Novicom na CeBIT 2014

  Vážení obchodní přátelé,

  Společnost Novicom si Vás dovoluje pozvat na veletrh informačních technologií CeBIT. Navštivte nás v období 10. – 14. Března 2014 v německém Hannoveru...

  4. 2. 2014
 • Rozšířené možnosti využití RADIUS serveru v AddNetu

  Novicom dále zvyšuje užitnou hodnotu systému AddNet v oblasti vysoce efektivní správy a bezpečnosti sítí. V poslední verzi systému AddNet je tak umožněno využívat sofistikovanou infrastrukturu integrovaného RADIUS serveru.

  10. 1. 2014
 • Plán partnerských školení na první pol. 2014

  Společnost Novicom, v rámci své prioritní strategie - podpory rozvoje své partnerské sítě, připravila plán školení partnerů na první pololetí roku 2014. 

  10. 1. 2014
 • Plán seminářů na jaro 2014

   Novicom připravil na první pololetí roku 2014 bohatý program na podporu prodeje svých zajímavých produktů. Patří mezi ně i zákazníky velmi oblíbené semináře, pořádané tradičně ve spolupráci s našimi nejvýznamnějšími partnery. 

  9. 1. 2014
 • Projekt Vzdělávací modul Kybernetická bezpečnost

  Společnost Novicom se v rámci svého působení v Network Security Monitoring Cluster zapojila do projektu  "Vzdělávací modul Kybernetická bezpečnost".

  30. 10. 2013
 • Seminář 21.11.2013

  Vážení obchodní přátelé,

  rádi bychom Vás jménem společností NOVICOM a INVEA-TECH, pozvali na seminář věnovaný konceptu Aktivní bezpečnosti sítě, připravený společně s dalšími členy sdružení Network Security Monitoring Clusteru.

  24. 10. 2013
 • Seminář 12.9.2013

  Vážení obchodní prátelé,

  rádi bychom Vás jménem společností NOVICOM a INVEA-TECH pozvali na setkání u příležitosti představení novinek z produktového portfolia obou společností.
  20. 8. 2013
 • Plán seminářů Novicom na podzim 2013

  Nestihli jste navštívit náš seminář? Máme pro Vás již připravené termíny podzimních seminářů, na kterých vedle podzimních produktových novinek budou představeny zajímavé případové studie našich zákazníků...

  25. 6. 2013
 • Novicom FireBox platforma na 64-bitech

  Novicom připravil novou generaci své víceúčelové platformy Novicom FireBox v 7.0...

  18. 6. 2013
 • Spolupráce s VUMS Datacom

  Dnešního dne došlo k podpisu dohody o spolupráci mezi Novicom a společností VUMS Datacom...

  11. 6. 2013
 • Vystoupení na FlowMon semináři INVEA-TECHU

  Dne 31.5.2013 proběhlo krátké vystoupení obchodního ředitele Novicomu, p. Jindřicha Šavla na FlowMon semináři společnosti INVEA-TECH v Pražském Konferenčním centru Tower...

  31. 5. 2013
 • Nová verze AddNet 2.1

  Novicom úspěšně pokračuje v rozvoji svého klíčového produktu AddNet. V nové verzi AddNet 2.1, která bude uvolněná zákazníkům v červnu 2013, došlo k významnému rozvoji funkcionality ...

  15. 5. 2013
 • Seminář Novicomu

  Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás jménem společností NOVICOM a INVEA-TECH pozvali na setkání u příležitosti představení společného konceptu Centrálního monitoringu a IP správy sítě ...

  2. 4. 2013
 • AddNet ve finále soutěže Computerworld IT produkt 2012

  Unikátní nástroj pro správu IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupů do sítí - AddNet společnosti Novicom ...

  15. 12. 2012