O společnosti

Home /O společnosti
Tisk

Novicom

Novicom, s.r.o. je český výrobce nástrojů pro síťovou správu, monitoring a bezpečnost. Díky vlastním technologiím dosahuje nadstandardní bezpečnosti a provozní spolehlivosti, a to i v rozsáhlých distribuovaných sítích. Novicom působí na IT trhu již od roku 1994 a orientuje se na střední a velké zákazníky, vyžadující vysokou míru bezpečnosti a provozní spolehlivosti svých sítí. Kromě České republiky se prosazuje se svými řešeními i v zahraničí.

 

Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu.

Klíčovými produkty jsou Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě a Novicom BVS (Business Visibility Suite) pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy.

Tyto produkty úspěšně připravují zákazníky pro připojení k aktivnímu bezpečnostnímu dohledu – SOCu (Security Operation Center).

Novicom CCM (Cybersecurity Compliance Management), což je cloud služba podpory činností manažera kybernetické bezpečnosti, pak praktickým způsobem doplňuje Novicom portfolio a přináší vyšší užitnou hodnotu řešení Novicomu v návaznosti na plnění legislativních požadavků a mezinárodních standardů.

Společnost Novicom disponuje týmem zkušených specialistů, který zajišťuje následující dodávky řešení a služeb v oblasti bezpečnosti IT a komunikací:

  • Komplexní vývoj a dodávky IT systémů pro monitoring, správu a zabezpečení IT sítí/infrastruktury
  • Vývoj systémů pro aplikaci pokročilých bezpečnostních politik chránících mj. před šířením ransomware
  • Strategie pro zajištění kybernetické bezpečnosti v oblasti sítí
  • Podpora budoucího trendu masového využívání Security Operation Center (a to schopnostmi produktů Novicom)
  • Poskytování produktů Novicom prostřednictvím profesionální sítě implementačních partnerů
  • Konzultace a školení uživatelů i správců sítí a dohledových center

NOVICOM – CYBER SECURITY & NETWORK MANAGEMENT HAS NEVER BEEN EASIER