Partnerský program

Home /Partneři /Partnerský program
Tisk

Partnerský program společnosti Novicom

Partnerský program společnosti Novicom

Novicom nabízí zajímavou příležitost společnostem, které jsou připraveny poskytnout svým zákazníkům inovativní řešení a chtějí zvýšit svoji konkurenceschopnost v oblasti monitoringu, efektivní správy a zabezpečení rozsáhlých sítí.

Společnost Novicom v rámci své prodejní strategie jednoznačně podporuje partnerský prodej, a proto nabízí vícestupňový partnerský program, který umožňuje aktivně se zapojit do prodeje partnerům s různými schopnostmi a prodejní kapacitou.

Novicom nabízí celkem 4 úrovně partnerské spolupráce:

  • Novicom Registered Partner
  • Novicom Bronze Partner
  • Novicom Silver Partner
  • Novicom Gold Partner

Novicom Registered Partner
Tato úroveň opravňuje partnera prodávat technologie a služby společnosti Novicom ve spolupráci s autorizovaným distributorem společnosti Novicom.

Novicom Bronze Partner
Tato úroveň opravňuje partnera samostatně prodávat technologie a služby společnosti Novicom.

Novicom Silver Partner
Tato úroveň opravňuje partnera samostatně prodávat technologie a služby společnosti Novicom a provádět instalace technologií Novicom.

Novicom Gold Partner
Tato úroveň opravňuje partnera samostatně prodávat technologie a služby společnosti Novicom a provádět instalace technologií Novicom, včetně služeb samostatného projektového řízení.


Při budování partnerské sítě se Novicom výhradně opírá o spolupráci se zkušenými distributory.
 
Novicom Channel Partner
Channel partneři pomáhají Novicomu s budováním partnerské sítě. Autorizovaným partnerům Novicomu poskytují podporu při prodejní činnosti a implementacích.


Nezbytnou součástí partnerské politiky společnosti Novicom je systém vzdělávání partnerů. Připravili jsme sadu školení, která zajišťuje potřebný transfer know-how a umožňuje dosáhnout samostatnosti v prodeji a implementaci řešení Novicomu. Partnerská školení jsou připravována ve spolupráci s distributory.

Vyšší úrovně školení jsou zakončena certifikačními zkouškami. Splnění certifikací jsou nezbytným předpokladem pro dosažení vyšších úrovní partnerství.

 

Máte-li zájem o bližší informace o spolupráci s naší společností Novicom, kontaktujte nás na telefonu 271 777 231 nebo e-mailu: partner@novicom.cz.

Přehled stávajících partnerů společnosti Novicom »