ADDNET

Unikátní DDI/NAC nástroj přinášející zásadní zjednodušení a zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

Více informací
BVS – Business Visibility Suite

Nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

Více informací
CCM – Cybersecurity Compliance Management

Cloud služba podpory činností manažera kybernetické bezpečnosti. Software, který se stane vaším chytrým asistentem při dodržování zákonných požadavků.

Více informací
ACADEMY

Komplexní vzdělávání v oblastech kybernetické bezpečnosti a projektového řízení specializovaného na bezpečné implementace IT a OT řešení

Více informací

Jsme český výrobce nástrojů pro správu, monitoring a zabezpečení rozsáhlých sítí.

O nás

ADDNET

Novicom ADDNET je unikátní DDI/NAC nástroj pro efektivní správu IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

BVS

Novicom BVS – Business Visibility Suite je nástroj pro vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou.

CCM

Novicom CCM je cloud služba podpory činností manažera kybernetické bezpečnosti.

APPLIANCE

Novicom APPLIANCE jsou virtuální a hardwarové platformy pro spolehlivý běh Novicom řešení.

Novinky a akce

 • 27
  Led

  Novicom a Progress na akci Technologické raňajky v Bratislavě

  Ve středu 15. února 2023 se konají další Technologické raňajky, které pořádá SecTec a.s., Channel Partner Novicomu, v Bratislavě. Představíme zde nástroje a služby kybernetické bezpečnosti v praxi. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících.

 • 24
  Led

  Novicom řešení na workshopu o kyberbezpečnosti v rámci konference BRNO INDUSTRY 4.0.

  Novicom se zúčastní 7. ročníku mezinárodní B2B konference o digitalizaci výroby a chytrých technologiích pro průmysl — BRNO INDUSTRY 4.0. Ve dnech 15. a 16. února 2023 budou na programu diskusní panely s odborníky a inspirujícími lidmi, odborné prezentace technologií a jejich praktické implementace, kontakty a B2B jednání. Novicom se představí v rámci odpoledního workshopu "Sekce 3: Kybernetická bezpečnost" ve středu 15. února.

 • 19
  Led

  Novicom na konferenci KYBERBEZPEČNOST V REGIONECH – BRNO

  Novicom se opět zúčastní konference ze série Kyberbezpečnost v regionech. Tentokrát ve čtvrtek 9. 2. 2023 v Brně. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících. Těšit se můžete na přehled nejaktuálnějších kyberbezpečnostních rizik a návody na jejich eliminaci. Mezi diskutovanými tématy nebude chybět aktuální téma proměny kyberbezpečnosti v souvislosti s konfliktem na Ukrajině a také informace k nové směrnici NIS2.

 • 15
  Pro

  PF 2023

  Klidné Vánoce, pevné zdraví, šťastný nový rok a Vaše data pod kontrolou a v bezpečí Vám přeje tým společnosti Novicom.

Archiv novinek

Výhody řešení Novicom

Fully ResponsiveNovicom využívá své vlastní technologie, jako je SGP (Secure Grid Platform), SDP (Secure Delivery Protocol) a Novicom APPLIANCE. Všechny navrženy tak, aby poskytovaly zákazníkům nadstandarní provozní spolehlivost, výkon a zabezpečení.

Fully ResponsiveDíky technologickému návrhu, který zahrnuje N+1 Active-Active redundanci pro všechny potřebné komponenty Novicom řešení, je dosažena nadstandardní spolehlivost dohledových infrastruktur nebo poskytovaných základních síťových služeb DHCP, DNS a Radius

Fully ResponsiveDíky propracované integraci klíčových komponent systému (IP adresní plánování, DHCP, DNS, Radius, komunikace s aktivními prvky) dochází k výraznému snížení pracnosti běžných činností správců sítě a bezpečnosti.

Fully ResponsiveV oblasti bezpečnosti přináší Novicom výkonné nástroje pro řízení přístupu do sítí (MAC Autentizace), dynamickému přidělování VLAN (MAC Autorizace) a dále nástroje pro podporu krizového řízení sítě v případě bezpečnostních incidentů.

Fully ResponsiveNovicom postupně rozšiřuje své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu (Security Operation Center), kterou se snaží na trhu prosadit společně se svými SOC partnery.