Novicom na polském trhu

Home/ Novinky / Novicom na polském trhu
Tisk
Novicom na polském trhu
11. 5. 2016

V rámci naší zahraniční expanze jsme v druhé polovině roku 2015 upřeli svou pozornost na polský trh. Společně s naším distributorem pro polský region, společností ATCG (Advanced Technology Consulting Group Sp. Z o.o.), se Novicom již na podzim 2015 zúčastnil odborné konference PLNOG v Krakově, která jen potvrdila pozitivní reakce zákazníků na produkty společnosti Novicom pro administraci a zabezpečení rozsáhlých vnitřních sítí.

V roce 2016 jsme se společně s polským distributorem ATCG zúčastnili konference SEMAFOR (IX. Security Management Audit Forum), která se konala 17.–18. března na národním stadionu ve Varšavě, kde Novicom představil své řešení AddNet – unikátní DDI/NAC nástroj pro řádové zvýšení efektivity správy IP adresního prostoru a řízení bezpečnosti přístupu v rozsáhlých sítích.

V současné době aktivně rozšiřujeme naši partnerskou síť a chystáme proof of concept u prvních polských zákazníků. Do konce roku plánujeme účast na polských konferencích, ze kterých stojí za zmínku především podzimní PLNOG 2016 v Krakově. Začátkem dubna 2016 jsme potvrdili náš zájem o polský trh také spuštěním polské verze naší webové stránky (https://www.novicom.cz/pl).