Novicom partnerem 12. ročníku IT Security Workshopu, Praha

Home/ Novinky / Novicom partnerem 12. ročníku IT Security Workshopu, Praha
Tisk
Novicom partnerem 12. ročníku IT Security Workshopu, Praha
28. 2. 2018

Ve středu 21. března 2018 se koná již 12. ročník odborného IT Security Workshopu v Praze. I letos se s Novicomem účastníme jako jeden z partnerů a přednášejících. S Novicom zástupci se budete moci setkat také během celého workshopu u prezentačního sektoru v předsálí.

Za Novicom vystoupí se svým odborným příspěvkem obchodní ředitel Jindřich Šavel. V přednášce nazvané "Přínos integrovaného řízení a zabezpečení sítě pro rychlé řešení incidentů" pohovoří o zvýšených nárocích na ochranu kybernetického prostoru, které vedou k nutnosti zavedení pořádku v sítích, a o klíčovém Novicom produktu - nástroji AddNet, který tento pořádek v síti zajistit umí. AddNet v sobě zahrnuje monitoring a správu síťových aktiv a spolehlivé základní síťové služby (DDI/NAC). Integrace s nástroji SOCu pak přináší nové schopnosti v oblasti okamžitého incident response.

IT Security Workshop přinese aktuální témata, vystoupení předních odborníků jak z praxe, tak i z akademického prostředí, praktické ukázky. V popředí zájmu budou kybernetická bezpečnost, právní a praktické aspekty ochrany a zabezpečení dat, kyberkriminalita, ransomware a kyberútoky, správa, monitoring a obrana sítí a infrastruktury, bezpečná firemní mobilita (EMM, MDM, BYOD).

Místo konání: Konferenční centrum Hotel GrandioR, Na Poříčí 42, Praha 1
Termín: 21. března 2018 od 9.00 do 14.30 hodin

Workshop pořádá Exponet s.r.o.

Program »

Registrace »

Těšíme se na viděnou!

Novicom na IT Security Workshopu 2018