Máme nové kolegy aneb Jakub Šujanský a Tomáš Michálek posílili náš tým

Home/ Novinky / Máme nové kolegy aneb Jakub Šujanský a Tomáš Michálek posílili náš tým
Tisk
Máme nové kolegy aneb Jakub Šujanský a Tomáš Michálek posílili náš tým
12. 3. 2018

Na začátku roku 2018 jsme rozšířili náš Novicom tým o Jakuba Šujanského, který z pozice Partner Sales Representative poskytuje podporu vybraným partnerům společnosti a Tomáše Michálka, jehož hlavní pracovní náplní na pozici Customer Care Representative je starat se o zákazníky Novicomu.

Jakub Šujanský má u nás v Novicomu na starosti péči o partnery a jejich podporu, a to v Polsku a v České republice o distributora Veracomp a příslušné partnery. V předchozích pěti letech sbíral zkušenosti s prodejem a dodávkou IT řešení. Dva roky pracoval ve společnosti Beko Engineering jako Sales Manager, kde měl na starost prodej CAD řešení pro Automotive a Aerospace. Tři roky působil jako Sales Manager ve společnosti Graitec, kde se zabýval prodejem a dodávkou CAD řešení pro stavebnictví a strojírenství a konzultačních služeb.

Tomáš Michálek se u nás nově stará o Service Desk a podporu zákazníků. Studoval obor automatizační technika, který dokončil v roce 1989. V IT se pohybuje od roku 1993, kdy byl prodejním reprezentantem firmy Heartware CS. Od roku 1998 se aktivně zajímá o procesní standardy na poskytování služeb technické podpory, naposledy působil 13 let ve společnosti Alliance Healthcare.