Novicom partnerem konference SecTec Security Day 2018 v Bratislavě

Home/ Novinky / Novicom partnerem konference SecTec Security Day 2018 v Bratislavě
Tisk
Novicom partnerem konference SecTec Security Day 2018 v Bratislavě
13. 3. 2018

Ve dnech 20. a 21. března 2018 se koná další ročník odborné konference SecTec Security Day, která proběhne v Aule Ekonomické univerzity v Bratislavě. Novicom se konference účastní opět jako jeden z partnerů i přednášejících. Po celou dobu se budete moci se zástupci Novicomu setkat i v prezentačním místě ve foyér.

Na SecTec Security Day 2018 představíme zejména náš klíčový Novicom produkt AddNet, což je unikátní integrovaný nástroj pro síťovou visibilitu, správu IP adresního prostoru, základních síťových služeb (DHCP/DNS) a řízení přístupu do sítě (NAC). Vysvětlíme, jaké jsou přínosy AddNetu pro významné zjednodušení síťové správy a při řešení kybernetických bezpečnostních incidentů.

Na konferenci seznámíme účastníky s tímto nástrojem v první den konference, tedy 20. března, a to poprvé během přednášky obchodního ředitele Jindřicha Šavla, s názvem "AddNet – pořádek v síti a její zabezpečení", a podruhé během praktické ukázky "AddNet – bezpečná a spolehlivá síť, odolná proti šíření nákazy typu Ransomware", kterou představí Petr Linke, ředitel Novicomu.

Hlavní téma konference SecTec Security Day 2018: CHRAŇTE SE VE VIRTUÁLNÍM SVĚTĚ

Letošní program konference je rozdělen do dvou dnů jako série prezentačních bloků ve velkém sále, přičemž paralelně budou probíhat technické prezentace, případové studie a živé demo ukázky. Již tradičně se na konferenci můžete nejen něco nového naučit, ale čeká na Vás i zábava ve FUN zóně. První den akce vyvrcholí večerním rautem pro partnery konference a vybrané zákazníky. Druhý den konference bude ukončen losováním tomboly o hodnotné ceny věnované partnery konference.

Přínosy konference:

  • přehled o aktuálních hrozbách ve světě IT
  • rady a ukázky z praxe ze světa IT bezpečnosti
  • přístup k informacím určených pro IT odborníky
  • příležitost k diskusi s IT experty
  • nové užitečné kontakty
  • hodnotné ceny v tombole
  • zábava pro účastníky ve FUN zóně

Program konference SecTec Security Day 2018 »
Registrace »

Těšíme se na Vás!
Tým společnosti Novicom