Novicom i letos na konferenci ISSS 2018 v Hradci Králové

Home/ Novinky / Novicom i letos na konferenci ISSS 2018 v Hradci Králové
Tisk
Novicom i letos na konferenci ISSS 2018 v Hradci Králové
22. 3. 2018


Ve dnech 9.–10. dubna 2018 se uskuteční již 21. ročník konference ISSS/V4DIS 2018 v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Novicom zde představí svůj klíčový produkt AddNet během přednášky s názvem "Přínos integrované správy sítě a řízení přístupu do sítě pro rychlé řešení bezpečnostních incidentů". Se zástupci Novicomu se můžete během konference setkat i na stánku č. 57 v přízemí.

Přednáška obchodního ředitele Novicomu, pana Jindřicha Šavla, proběhne v úterý 10. dubna ve Velkém sále v druhé části bloku "Kybernetická bezpečnost I", kterému je vymezen čas od 9.30 do 10.45 hodin. Přesný čas přednášky si ověřte ještě v den konání na místě.

Co je ISSS?
Konference ISSS 2018 je renomovaná akce zaměřená na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti, která i letos přiláká více než 2000 hostů. Během dvoudenního programu se odehraje zhruba 200 přednášek a diskusí a ve výstavní části se představí přes stovku dodavatelů technologií a služeb. Dvoudenní program bude tradičně doplněn visegrádskou konferencí V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society), kterou letos podpořil i Visegrádský fond. Na programovém konceptu konference ISSS 2018 se již tradičně podílí Ministerstvo vnitra ČR, významně se podílejí také zástupci Kraje Vysočina v čele s hejtmanem Jiřím Běhounkem a vedoucím odboru informatiky Petrem Pavlincem. Ministr Lubomír Metnar poskytl konferenci ISSS oficiální záštitu.

Hlavní témata ISSS 2018:

  • Jak dál v e-governmentu – vize nové politické reprezentace, trendy, konkrétní projekty
  • Cloud, mobilní technologie, sdílené služby
  • Transparentnost veřejné správy, otevřená data
  • Kybernetická bezpečnost, ochrana osobních údajů, elektronická identita
  • Chytrá města, internet věcí, plné využití potenciálu moderních technologií
  • Financování projektů, veřejné zakázky, elektronická tržiště
  • Workshopy, panelové diskuse, best practice, populární soutěže

Termín ISSS 2018: 9.–10. dubna 2018
Místo konání ISSS 2018: Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, 500 02 Hradec Králové

Program ISSS 2018 a registrace »