Novicom představí svá unikátní řešení na konferenci Kyberbezpečnost v síťových odvětvích

Home/ Novinky / Novicom představí svá unikátní řešení na konferenci Kyberbezpečnost v síťových odvětvích
Tisk
Novicom představí svá unikátní řešení na konferenci Kyberbezpečnost v síťových odvětvích
2. 10. 2018

Ve čtvrtek 11. října 2018 se v Praze koná konference s názvem KYBERBEZPEČNOST V SÍŤOVÝCH ODVĚTVÍCH, kterou pořádá B.I.D. services, s.r.o. Novicom se konference účastní jako jeden z partnerů a přednášejících.

Ochrana a bezpečnost moderních počítačových a informačních systémů je v posledních letech ohrožena nejen již dlouho známými virovými infekcemi, ale i cílenými hackerskými útoky a hybridními hrozbami. Síťová odvětví a utility jsou z tohoto hlediska zvláště zranitelnými cíli, proto je třeba těmto hrozbám věnovat zvýšenou pozornost.

Novicom na konferenci vystoupí s příspěvkem “Správa, monitoring a zabezpečení hybridních IT a OT sítí”.

Anotace přednášky Novicomu: Rozmach informačních technologií se projevil i v řídících sítích. Dříve izolované OT sítě dnes často využívají IP technologie. Jaký je dopad této skutečnosti na bezpečnost? Jak se této skutečnosti postavit a jak pro to využít moderní nástroje centrální správy adresního prostoru (DDI) a řízení přístupu do sítí (NAC)? Jak to efektivně spojit s nástroji síťového monitoringu a visibility IT aktiv? Jak toto všechno zjednoduší připojení OT sítí do hybridního SOCu?

Program celé konference »

Místo konání: Hotel Olympik ****, Sokolovská 138, 186 76 Praha 8
Datum konání: 11. 10. 2018
Registrace účastníků: 8:15 - 9:00 hod.
Zahájení konference: 9:00 hod.
Předpokládaný konec konference: cca 16:15 hod.

Online registrace »