Novicom na Future of Cyber konferenci v rámci Future Forces Forum v Praze

Home/ Novinky / Novicom na Future of Cyber konferenci v rámci Future Forces Forum v Praze
Tisk
Novicom na Future of Cyber konferenci v rámci Future Forces Forum v Praze
11. 10. 2018

Ve dnech 17. až 19. října 2018 se v rámci mezinárodního bezpečnostního a obranného projektu FUTURE FORCES FORUM v Praze na letňanském výstavišti uskuteční prestižní konference Future of Cyber 2018 - SMART CYBER DEFENCE Workshops, zaměřená na biometrii, kryptografii a kybernetickou bezpečnost.

Novicom je partnerem Cyber pavilonu a Smart Cyber Defence workshopů. Přednášet budeme na dvou workshopech a tématem Novicom příspěvků bude "Vizualizace komunikací IT aktiv, integrovaná síťová správa a řízení přístupu do sítě, jako nezbytné součásti strategie kybernetické ochrany".

Program workshopů naleznete zde »

Navštívit nás můžete také na Novicom stánku č. 480 – Cyber Pavilon, v hale 4.
 
Future of Cyber konference (FCC) 2018 - SMART CYBER DEFENCE Workshops - je třídenní odborná akce – soubor bezpečnostních workshopů, jako oficiální odborný doprovodný program mezinárodního projektu FUTURE FORCES FORUM, umožňující setkání odborníků a představitelů veřejné sféry, bezpečnostních a ozbrojených složek, diskutovat otázky v oblasti aktuálních i budoucích hrozeb a trendů v oblasti informačních technologií, kybernetické bezpečnosti a obrany.
 
Akce bude doplněna o Live Hacking Show v takzvané Live Hacking Zóně, kde bude možné otestovat vybrané technologie partnerů v reálném testu účastníků a řešit vybrané hackerské úlohy v rámci soutěže. Cílem odborné akce je identifikovat výzvy pro státní, privátní i akademickou sféru v oblasti bezpečnosti a vzájemné spolupráce i představit obchodní příležitosti v rámci kybernetické bezpečnosti a ochrany kritické infrastruktury.

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost seznámit se s aktuálními tématy, budoucími trendy a experty na mezinárodní bezpečnost a navštivte Future Forces Forum 2018 v Praze. Konference se zúčastní řada významných domácích i zahraničních řečníků a delegátů.

Více informací a registrace »

Těšíme se na Vás na našem workshopu nebo Novicom stánku 480 v Kybernetickém pavilonu.
Novicom tým