Novicom na odborném semináři DCD Cyber Security

Home/ Novinky / Novicom na odborném semináři DCD Cyber Security
Tisk
Novicom na odborném semináři DCD Cyber Security
29. 1. 2019

V úterý 19. 2. 2019 pořádá vydavatelství DCD Publishing další ze svých odborných seminářů s názvem Cyber Security, a to od 9 hodin v prostorách Erbia Congress Centre v Praze. A Novicom bude u toho, jako jeden z hlavních partnerů.

Pronikněte do různých oblastí kybernetické bezpečnosti. O své zkušenosti se na semináři podělí řada odborníků. Přednášet budou zástupci společností Novicom, Sophos, Visitech. Úvodního slova a role moderátora se ujme vývojář a školitel Michal Špaček.

Seminář si klade za cíl seznámit účastníky s aktuálními kybernetickými hrozbami a možnými způsoby účinné obrany. Prezentace budou zaměřeny na efektivní ochranu organizace a současně odhalí provázanost bezpečnosti s řídícími, ekonomickými i legislativními procesy, např. s kybernetickým zákonem či GDPR. Dozvíte se jaká hrozí největší nebezpečí a proč je nutné přistupovat k ICT bezpečnosti komplexně.

V průběhu prvních deseti měsíců roku 2018 se ransomware podílel na celkovém množství nově detekovaných škodlivých souborů 3,5% a backdoory dokonce 3,7%. Počet ransomwarových útoků tak oproti loňsku vzrostl o 43% a počet backdoorů o 44%. Většinu bezpečnostních incidentů však způsobí insideři, tedy lidé zevnitř společnosti. Systematické vzdělávání zaměstnanců a osvěta v oblasti kybernetických hrozeb přitom patří k nejzanedbávanější součásti celkové bezpečnostní strategie.

Novicom na semináři přispěje s přednáškou na téma "Síťová visibilita a integrovaná správa sítě jako součást SOC strategie".

Čas a místo konání: 19. 2. 2019 od 9 do 13 hodin, Erbia Congress Centre, Praha 4

Vstup zdarma po předchozí registraci.

Registrace na webu pořadatele (DCD) »