Novicom BVS poprvé na renomované konferenci ISSS v Hradci Králové

Home/ Novinky / Novicom BVS poprvé na renomované konferenci ISSS v Hradci Králové
Tisk
Novicom BVS poprvé na renomované konferenci ISSS v Hradci Králové
20. 3. 2019

Již tradičně se Novicom bude účastnit konference ISSS v Hradci Králové, která letos proběhne od 1. do 2. dubna 2019. Kromě produktu AddNet zde však Novicom poprvé představí i BVS nástroj – Business Visibility Suite. Ten bude mít na ISSS 2019 svou premiéru.

Již 22. ročník konference ISSS bude opět doprovázený setkáním zástupců veřejné správy zemí visegrádské čtyřky, konferencí V4DIS (Visegrad Four for Developing Information Society).

Konference ISSS/V4DIS je renomovanou komunikační a prezentační akcí pro všechny subjekty státní správy a samospráv, odborníky i dodavatele technologií a služeb, kteří se podílejí na reformě veřejné správy, rozvoji e-governmentu a digitalizaci společnosti. V posledních letech se zde pravidelně registruje přes 2300 účastníků a vzhledem k tomu, že jde o politicky nezávislou platformu, prakticky každoročně se koná pod oficiální záštitou a zpravidla i za účasti premiéra, ministra vnitra, několika dalších členů vlády, představitelů obou komor Parlamentu ČR a Asociace krajů ČR.

Se zástupci Novicomu se můžete potkat během obou dnů na stánku č. 57 v přízemí anebo během přednášky obchodního ředitele, Jindřicha Šavla, která je plánována na úterý 2. dubna 2019 ve Velkém sále, v rámci přednáškového bloku "Kybernetická bezpečnost II" v čase 10.40–11.35.

Téma přednášky Novicomu bude: Jak eliminovat rizika spojená s provozem nedůvěryhodných zařízení v síti?

Sledujte program konference »

Hlavní témata ISSS 2019:

  • Jak dál v informatizaci veřejné správy – online služby pro občany a firmy, infrastrukturní projekty, efektivní a centrálně koordinované ICT ve veřejné správě, potřebná legislativa, nové výzvy.
  • Další rozvoj efektivní komunikace občanů s veřejnou správou – Portál občana, snižování administrativy, elektronická identita, uživatelsky přívětivé služby.
  • Digitalizace stavebního řízení, Digitální technická mapa ČR.
  • Cloud, sdílení výpočetního výkonu, sdílené služby, mobilní technologie.
  • Transparentnost veřejné správy, otevřená data.
  • Kybernetická bezpečnost, ochrana osobních údajů.
  • Chytrá města, AI, internet věcí, plné využití potenciálu moderních technologií.
  • Financování projektů, veřejné zakázky, elektronická tržiště.
  • Možnosti implementace zahraničních vzorů a zkušeností.
  • Workshopy, panelové diskuse, příklady dobré praxe, populární soutěže.

Termín: 1.–2. dubna 2019
Místo konání: Kongresové centrum Aldis, Eliščino nábřeží 375, 500 02 Hradec Králové

Více o ISSS 2019 a registrace »