Novicom partnerem konference BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI V ČESKÝCH FIRMÁCH A ORGANIZACÍCH

Home/ Novinky / Novicom partnerem konference BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI V ČESKÝCH FIRMÁCH A ORGANIZACÍCH
Tisk
Novicom partnerem konference BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI V ČESKÝCH FIRMÁCH A ORGANIZACÍCH
27. 3. 2019

Ve čtvrtek 25. 4. 2019 pořádá Národní klastrová asociace (NCA) odbornou konferenci s názvem „BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI V ČESKÝCH FIRMÁCH A ORGANIZACÍCH“. Novicom je partnerem této konference a jedním z přednášejících. Tato celodenní konference proběhne v Hotelu Duo v Praze.

Kybernetická bezpečnost je v současné době významným reálným i mediálním tématem. Kyberútočníci stále častěji ohrožují výrobu firem, kde způsobují vysoké ztráty, stejně jako ochromují chod výzkumných a akademických pracovišť, škol a úřadů. V rámci jednotlivých států Evropy jsou ve firemním a výzkumném prostředí, stejně tak jako ve veřejné správě, zaznamenávány stále častější pokusy o napadení vnitřních IT i výrobních sítí, jejich zablokování vnějšími útočníky se snahou získat „výpalné“ či snahy o zcizení interních/cenných dat.
 
Přijďte na konferenci zjistit, jak těmto hrozbám čelit ze strany státu i firemního sektoru. O své zkušenosti se podělí přední čeští odborníci.
 
Co se na konferenci dozvíte?

  • Jak ochránit výrobu, duševní vlastnictví ve vaší firmě či organizaci.
  • Jak zabránit tomu, aby se vaše data nedostala ke konkurenci.
  • Jak se vypořádat s nedostatkem IT expertů na Cyber Security na pracovním trhu.
  • Jak lze z manažerské pozice řídit související rizika.
  • Jaká řešení, která neposílají data ani na východ, ani na západ, nabízejí pro ochranu výroby a vnitřních počítačových sítí špičkoví čeští výrobci bezpečnostních softwarů.

A na závěr se můžete těšit na losování anket o hodnotné ceny.

Za Novicom vystoupí v rámci bohatého programu obchodní ředitel, Jindřich Šavel, který účastníky seznámí s tématem „Síťová visibilita a integrovaná správa sítě – nezbytná součást strategie budování kybernetické ochrany“. Se zástupci Novicomu se budete moci setkat během celého dne i na prezentačním místě v předsálí.

Kompletní program »

Vstup zdarma po předchozí registraci.
Registrace do 19. 4. 2019 na marketing@nca.cz nebo pomocí formuláře na webu pořadatele »
 
Kdy: 25. 4. 2019, 9.30-16.30 hodin
Kde: Hotel Duo, Teplická 492, Praha 9

Konference je určena zejména pro ředitele a manažery výrobních firem, výzkumných a akademických institucí, škol a veřejných institucí, a pro vedoucí IT a IT security manažery.

Konferenci pořádá: Národní klastrová asociace
 
Pozvánka na konferenci BUDOVÁNÍ KYBERNETICKÉ BEZPEČNOSTI