Novicom technologickým partnerem eHealth Security Conference

Home/ Novinky / Novicom technologickým partnerem eHealth Security Conference
Tisk
Novicom technologickým partnerem eHealth Security Conference
28. 5. 2019

V úterý 11. června 2019 proběhne v Bratislavě konference eHealth Security Conference, kterou pořádá společnost SecTec. Novicom je jedním z technologických partnerů a přednášejících.

Zdraví je nepochybně to nejcennější, co máme. Spolehlivost a dostupnost digitálních zdravotních záznamů již nyní může být tím pomyslným jazýčkem na vahách mezi životem a smrtí.

Proč je otázka bezpečnosti, dostupnosti a řízení přístupu k těmto informacím jednou z nejdůležitějších témat digitální společnosti?

Přijďte a poslechněte si zajímavá témata, která se Vás týkají.

Novicom na konferenci přispěje přednáškou na téma "Zkušenosti s budováním efektivní a bezpečné sítě ve zdravotnictví". Přednášejícím bude obchodní ředitel, Jindřich Šavel, který představí case studies z prostředí velké fakultní nemocnice a malé okresní nemocnice. Vysvětlí přínosy centralizovaného nasazení integrované správy IP prostředí (DDI) a řízení přístupu do sítě (NAC) v síti krajských nemocnic. Nebude chybět ani praktická ukázka efektivní správy sítě prostřednictvím integrované správy sítě DDI/NAC.

Termín: 11. červen 2019, 8.30 až 15.00
Místo konání: Kongresové centrum Technopol, Bratislava, Slovensko

Konference je pro zástupce veřejného i soukromého zdravotního sektoru zdarma. Svým zaměřením je určena hlavně pro CIO, decision makery, IT manažery a vývojové manažery.

Program a registrace »