Novicom se představí na V. ročníku Pancernik IT Security Show v Katovicích

Home/ Novinky / Novicom se představí na V. ročníku Pancernik IT Security Show v Katovicích
Tisk
Novicom se představí na V. ročníku Pancernik IT Security Show v Katovicích
9. 10. 2019

Reagujte během okamžiku. Hackeři nikdy nespí. Na workshopech Novicomu během pátého ročníku konference Pancernik IT Security Show se dozvíte, jak efektivně reagovat na bezpečnostní incidenty. Konference se koná 16. října 2019 v hotelu Vienna House Easy, Katowice, Polsko.

Novicom představí na svém stánku dva klíčové produkty - AddNet (unikátní provozně-bezpečnostní DDI/NAC nástroj pro zajištění úplné síťové visibility, vysoce efektivní správy IP adresního prostoru a pokročilého řízení bezpečnosti přístupů v síti) a BVS - Business Visibility Suite (nástroj pro přehlednou vizualizaci síťových komunikací a modelování souvislostí business služeb s IT infrastrukturou).

Během konference budou účastníci pozváni na interaktivní workshopy s názvem "Reagujte během okamžiku. Hackeři nikdy nespí. Integrovaná správa sítě, kontrola přístupu do sítě a visibilita sítě - efektivní reakce na bezpečnostní incidenty.

Pancernik IT Security Show je jednou z nejprestižnějších a nejvlivnějších konferencí IT Security v Polsku, jejímž cílem je informovat o hrozbách v oblasti IT. Každý rok se na konferenci setká kolem 400 ředitelů, manažerů a odborníků v oblasti IT a bezpečnosti a přibližně 30 vystavovatelů - předních výrobců, prodejců a distributorů se specializací na:

  • zabezpečení AV
  • bezpečnostní firewall
  • záložní hardware, software
  • řešení DLP, ITSM, SIEM, EDR
  • servery, napájení UPS
  • bezpečnostní audity
  • IT management, business IT

Díky programu konference, naplněnému prezentacemi, diskuzemi a workshopy, mají účastníci možnost rychle získat znalosti a praktické zkušenosti o tom, jak účinně čelit novým hrozbám a efektivně chránit svou síť. Pancernik IT Security Show není jen o odborných přednáškách a workshopech, ale také o zábavě. Při zkoumání Expo budou účastníci moci prozkoumat svět pomocí rozšířené reality VR.

Navštivte náš Novicom stánek, zúčastněte se prezentace a workshopu, seznamte se s našimi produkty pro monitoring, správu a zabezpečení rozsáhlých sítí a otestujte českou kvalitu!

Kde: Hotel Vienna House Easy, Katowice
Kdy: Středa, 16. 10. 2019

Pancernik IT Security Show program a registrace »