Novicom na online konferenci AmenitDays 2020

Home/ Novinky / Novicom na online konferenci AmenitDays 2020
Tisk
Novicom na online konferenci AmenitDays 2020
5. 10. 2020

Jsme jedním z partnerů a přednášejících na IT konferenci AmenitDays 2020, která proběhne 7. až 9. října 2020, a to nově pouze online, oproti původně plánované prezenční formě v Novém Jičíně. Pořadatelem konference je společnost Amenit s.r.o. Změna z prezenční na online formu byla pořadatelem provedena v návaznosti na aktuální "koronavirová" opatření.

První dva dny jsou vhodné zejména pro IT odborníky a manažery, kteří jsou také zaměřeni na bezpečnost. Třetí den je určen pro manažery, kteří rozhodují o investicích do vzdělávání, do IT v oblasti Security a mají kompetence v ovlivnění směru fungování společnosti s novými technologiemi.

Novicom přispěje do programu se svými přednáškami hned dvakrát.

První den konference, tedy ve středu 7. 10., bude prezentace Novicomu zaměřena na téma "Efektivní integrovaná správa a zabezpečení sítě". Online přednášku povede Jakub Šujanský.

V pátek 9. 10., tedy během třetího konferenčního dne, pohovoří Jindřich Šavel, CEO Novicomu, během své přednášky na téma "Manažerský pohled na kybernetickou bezpečnost ve Vaší organizaci". Během této přednášky se dozvíte odpovědi na tyto otázky:

  • Jakým způsobem lze dosáhnout maximální nákladové efektivity při budování bezpečnostního dohledu?
  • Lze bezpečnostní služby budovat odděleně od interních nástrojů pro správu a visibilitu sítě?
  • Jakým způsobem je možné zabezpečit aktivní incident response 24 hodin denně?

Konference je určena dle zaměření pro manažery (CEO, CFO, CIO, CEOO, HR) a zejména pro IT administrátory.

Více informací a registrace na AmenitDays 2020 zde »