Pozvánka na 2. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – integrované řízení síťových služeb

Home/ Novinky / Pozvánka na 2. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – integrované řízení síťových služeb
Tisk
Pozvánka na 2. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – integrované řízení síťových služeb
8. 3. 2021

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na 2. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto druhém díle se zaměříme na integrované řízení síťových služeb. Webinář je zdarma a koná se 24. března 2021 od 10 do 11 hodin.

Seznámíte se s produktem Novicom ADDNET, který organizacím přináší zásadní zjednodušení síťového monitoringu, správy (DDI) a řízení přístupu do sítě (NAC). Pokročilé nastavení produktu umožňuje aplikovat dynamicky síťové politiky včetně možnosti izolace zařízení v jednotlivých VLAN, které slouží například k prevenci šíření Ransomware nákaz.

Toho je možné využít nejen pro monitoring a řízení síťových služeb přímo v organizaci, ale rovněž tak umožníte předat provádění reakcí na kybernetické incidenty externímu bezpečnostnímu dohledu, na principu aktivního SOCu.

Program webináře:
• Místo ADDNETu při budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti a řešení pro oblast aktivního SOCu
• Představení řešení Novicom ADDNET
• Praktické ukázky běžné správy Novicom ADDNETu
• Praktické ukázky nastavení pokročilých síťových politik
• Praktická ukázka využití ADDNETu při řešení kybernetického útoku
• Case study nasazení řešení Novicom ADDNET
• Shrnutí výhod Novicom ADDNETu a jeho zapojení do konceptu Aktivní SOC
• Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne dne 24. 3. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

ZDARMA REGISTRACE NA WEBINÁŘ »

V rámci webináře se seznámíte s přínosem řešení Novicomu pro budování aktivní kybernetické ochrany, která podporuje koncept Aktivní SOC (Security Operation Centra). Představíme Vám, jak lze tohoto modelu dosáhnout a udržet si schopnost nepřetržité kybernetické ochrany. V detailu představíme řešení Novicom ADDNET, které přináší zjednodušení a pořádek do síťové správy a současně umožňuje také pracovníkům bezpečnosti provádět aktivní reakce.

ADDNET je významnou součástí strategie Aktivní SOC (Security Operation Center), kterou se Novicom, spolu se svými SOC partnery, snaží na trhu prosadit. Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, společně s řešením Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

 

Tip: Pokud jste nestihli náš webinář, nebo si jej chcete připomenout, můžete se podívat na záznam webináře zde na Novicom YouTube »