Pozvánka na 3. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – visibilita síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci

Home/ Novinky / Pozvánka na 3. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – visibilita síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci
Tisk
Pozvánka na 3. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – visibilita síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci
7. 4. 2021

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na 3. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto třetím díle se zaměříme na visibilitu síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci. Webinář je zdarma a koná se 21. dubna 2021 od 10 do 11 hodin.

Seznámíte se s produktem Novicom BVS – Business Visibility Suite, který přináší novou dimenzi do budování systémů kybernetické ochrany. Díky dokonalému porozumění významu chráněného prostoru a provozovaných zařízení v síti umožňuje, aby bezpečnostní administrátoři mohli provádět okamžité reakce na bezpečnostní útoky bez obav z nechtěných následků. Pro externí bezpečnostní dohled přináší rovněž možnost rychlého připojení nových zákazníků ke službě SOC (Security Operation Center).

BVS má u zákazníků výrazně širší uplatnění – vedle mapování technických aktiv na business procesy, vyšetřování šíření škodlivého kódu v organizaci, přípravu na migraci aplikačního prostředí do cloudu a celou řadu dalších, které mají význam pro bezpečnost nebo provoz organizací.

Program webináře:

  • Využití Novicom BVS při budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti a řešení pro oblast aktivního SOCu
  • Představení řešení Novicom BVS
  • Praktické ukázky běžných činností bezpečnostního správce v prostředí BVS
  • Praktické ukázky využití BVS při tvorbě a využití BIA (Business Impact Analysys)
  • Praktická ukázka využití BVS při řešení kybernetického útoku
  • Case study nasazení řešení BVS
  • Shrnutí výhod BVS a jeho zapojení do konceptu Aktivní SOC
  • Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne ve středu 21. 4. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

ZDARMA REGISTRACE NA WEBINÁŘ »

V rámci webináře se seznámíte s přínosem řešení Novicomu pro budování aktivní kybernetické ochrany, která podporuje koncept Aktivní SOC. Představíme Vám, jak lze tohoto modelu dosáhnout a udržet si schopnost nepřetržité kybernetické ochrany. V detailu představíme řešení Novicom BVS, které přináší možnost rychlého připojení k SOCu a schopnost okamžitého rozhodování operátorů SOCu.

Novicom BVS je významnou součástí strategie Aktivní SOC, kterou se Novicom, spolu se svými SOC partnery, snaží na trhu prosadit. Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, společně s řešením Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

 

Tip: Pokud jste nestihli naše předchozí webináře, nebo si je chcete připomenout, můžete se podívat na záznamy webinářů zde na Novicom YouTube »