Pozvánka na 4. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu

Home/ Novinky / Pozvánka na 4. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu
Tisk
Pozvánka na 4. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu – připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu
10. 5. 2021

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na 4. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto čtvrtém díle se zaměříme na připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu. Webinář je zdarma a koná se 27. května 2021 od 10 do 11 hodin.

V předchozích dílech jsme Vám ukázali, jak řešení Novicomu pomáhají zákazníkům zavést pořádek a efektivitu v řízení síťových služeb, s visibilitou asetů v návaznosti na business služby a rovněž pokročilou práci s logy včetně snadného vyhledávání bezpečnostních událostí. Představili jsme Vám, jak tento sofistikovaný přístup připravuje zákazníky na externí bezpečnostní dohled, jako nákladově reálnou formu zajištění kybernetické bezpečnosti.

V nadcházejícím 4. díle se na bezpečnost podíváme z druhé strany, pohledem poskytovatele SOC služeb (Security Operation Center), který s Novicomem sdílí vizi budování aktivního SOCu. Pokusíme se společně představit rozsah služeb a to, jak řešení Novicomu ovlivňují katalog služeb SOC poskytovatele.

Program webináře:

  • Využití Novicom řešení pro budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti a řešení pro oblast aktivního SOCu
  • Přehled SOC služeb v České republice
  • Trendy při budování SOCů
  • Představení příkladu aktivního SOCu – Visitech SOC365
  • Pohled z druhé strany – výhody využití řešení Novicomu pro rychlý onboarding klientů SOCu a rozšiřování katalogu SOC služeb
  • Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne ve čtvrtek 27. 5. 2021 od 10:00 do 11:00 hod.

ZDARMA REGISTRACE NA WEBINÁŘ »

V rámci webináře se seznámíte s přínosem řešení Novicomu pro budování aktivní kybernetické ochrany, která podporuje koncept Aktivní SOC. Představíme Vám, jak lze tohoto modelu dosáhnout a udržet si schopnost nepřetržité kybernetické ochrany.

Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu. Klíčovými produkty Novicomu jsou ADDNET, BVS a ELISA. Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, společně s řešením Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.

 

Tip: Pokud jste nestihli naše předchozí webináře, nebo si je chcete připomenout, můžete se podívat na záznamy webinářů zde na Novicom YouTube »