Pozvánka na 5. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu: Pokročilé síťové politiky a mikrosegmentace – prevence šíření ransomware

Home/ Novinky / Pozvánka na 5. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu: Pokročilé síťové politiky a mikrosegmentace – prevence šíření ransomware
Tisk
Pozvánka na 5. díl z cyklu webinářů Budujeme kybernetickou ochranu: Pokročilé síťové politiky a mikrosegmentace – prevence šíření ransomware
10. 6. 2021

Vážení obchodní přátelé,
zveme Vás na 5. díl z cyklu Novicom webinářů na téma “Budujeme kybernetickou ochranu“. V tomto pátém dílu se zaměříme na pokročilé síťové politiky a mikrosegmentaci, jakožto prevenci šíření ransomware. Webinář je zdarma a koná se 23. června 2021 od 14 do 15 hodin.

V předchozích dílech jsme se zaměřili na představení a praktické ukázky Novicom produktů a jejich efektivního využití v rámci přicházejícího trendu sdíleného bezpečnostního dohledu formou služby SOC (Security Operation Center). Vysvětlili jsme si provozní a bezpečnostní přínosy, a především ekonomickou výhodnost tohoto přístupu. Podívali jsme se také na druhou stranu – mezi operátory SOCu, na jejich schopnosti a potřeby.

Nadcházející 5. díl je věnován tématu prevence šíření ransomware nákaz. V Novicomu se totiž domníváme, že zavedením pořádku a visibility v síti to nekončí. S Novicom nástroji je totiž možné velice efektivně zavádět pokročilé síťové politiky, včetně mikrosegmentace.

Tento poslední webinář před prázdninami bude pojat velice prakticky a nabídne celou řadu prezentačních use-case a příběhů, které přednese náš technický ředitel – Ing. Petr Linke.

Program webináře:

  • Využití Novicom řešení pro budování nákladově efektivní kybernetické bezpečnosti a řešení pro oblast aktivního SOCu
  • Shrnutí výhod integrovaného řešení monitoringu a správy síťových služeb – DDI/NAC řešení ADDNET
  • NAC a základní síťové služby
  • Pokročilé síťové politiky – DACL a mikrosegmentace
  • Praktické ukázky nastavování a správy pokročilých síťových politik
  • Sdílení zkušeností se zaváděním pokročilých síťových politik a mikrosegmentace nad různými síťovými technologiemi předních výrobců
  • Prostor pro dotazy účastníků

Webinář je zdarma a proběhne ve středu 23. 6. 2021 od 14:00 do 15:00 hod.

ZDARMA REGISTRACE NA WEBINÁŘ »

V rámci webináře se seznámíte s přístupem Novicomu k tvorbě bezpečných a softwarově řízených sítí a s klíčovými komponentami ADDNETu pro zajištění pokročilých síťových politik a mikrosegmentace. Pochopíte, že ADDNET není jen nástroj řízení síťových služeb a nástroj reakce operátorů SOCu, ale také nástroj prevence šíření nákaz v síti.

Nestihli jste předchozí díly této série webinářů? Podívejte se na záznamy na Novicom YouTube:
Záznam 1. dílu BKO – sběr, ukládání a pokročilé vyhodnocení logů »
Záznam 2. dílu BKO – integrované řízení síťových služeb »
Záznam 3. dílu BKO – visibilita síťových zařízení a její význam pro aktivní reakci »
Záznam 4. dílu BKO – připojení k externímu bezpečnostnímu dohledu »

Novicom se snaží postupně rozšiřovat své produktové portfolio tak, aby byl schopen naplnit svoji vizi Aktivního SOCu. Klíčovými produkty Novicomu jsou ADDNET, BVS a ELISA. Novicom ADDNET pro efektivní správu síťových služeb a řízení přístupu do sítě, společně s řešením Novicom BVS pro vizualizaci síťových zařízení včetně jejich návaznosti na business procesy, a nástrojem Novicom ELISA pro sběr a vyhodnocení kybernetických bezpečnostních událostí, tvoří unikátní portfolio, které připravuje zákazníky k rychlému a bezproblémovému připojení ke službě SOC.