Novicom partnerem konference Bezpečnosť a dostupnosť dát

Home/ Novinky / Novicom partnerem konference Bezpečnosť a dostupnosť dát
Tisk
Novicom partnerem konference Bezpečnosť a dostupnosť dát
13. 10. 2021

Ve středu 20. 10. 2021 se uskuteční v Bratislavě další ročník IT konference Bezpečnosť a dostupnosť dát, která je zaměřena na aktuální trendy IT bezpečnosti, ochrany a správy dat. Novicom je jedním z partnerů a přednášejících.

Konference je též zacílena na prevenci, detekci a obranu proti kybernetickým útokům, na efektivní řízení bezpečnostních incidentů, ochranu a dostupnost dat i vyvozování soukromé právní a trestně-právní odpovědnosti z kyberbezpečnostních událostí.

Novicom přispěje do programu přednáškou s názvem "Budování dostupné kybernetické bezpečnosti", na které představí cestu vedoucí k funkční a nákladově dostupné kybernetické bezpečnosti, která se opírá o sdílený bezpečnostní dohled postavený na principu aktivního SOCu. Dozvíte se, jak Novicom nástroje pro DDI/NAC (ADDNET), Logmanagement/SIEM (ELISA) a visibilitu assetů (BVS) podporují koncept Aktivního SOCu a jaké jsou praktické zkušenosti s jejich nasazováním ve veřejném sektoru i v privátní sféře.

Akce je určena zejména pro IT profesionály, IT manažery, manažery společností zastupujících soukromý sektor mimo oblasti IT, veřejnou správu, podnikatele a konzultanty.

Konference se uskuteční v prezenční podobě v Konferenčním centru Lindner Hotel Gallery Central (onsite) a zároveň bude streamovaná (online). Při registraci si můžete zvolit preferovanou formu účasti.

Kdy: 20. října 2021 od 9 do 12 hodin
Kde: Lindner Hotel Gallery Central, Metodova 4, Bratislava, Slovenská republika

Další informace a registrace zde »

Konferenci pořádá Exponet s.r.o.