Novicom CCM finalistou soutěže IT produkt 2022

Home/ Novinky / Novicom CCM finalistou soutěže IT produkt 2022
Tisk
Novicom CCM finalistou soutěže IT produkt 2022
12. 7. 2022

Máme velkou radost, že se náš nový produkt Novicom CCM - Cybersecurity Compliance Management, dostal mezi finalisty druhého kola soutěže IT produkt roku 2022, který vyhlašuje COMPUTERWORLD - deník pro IT profesionály.

Stejně jako u předchozích patnácti ročníků soutěže IT produkt roku platila i v prostředním kole roku 2022 tatáž kritéria výběru. Do finále mohly postoupit produkty, které se pozitivně odlišují od konkurenčních zařízení stejné kategorie, a zaslouží si zvýšenou pozornost případných uživatelů.

Významnou odlišností může být jak inovativní pojetí, tak třeba jen jedna zajímavá vlastnost, díky níž je produkt nejvhodnějším řešením pro určitou skupinu zákazníků.

Letošní ročník se od všech předchozích odlišil tím, že redakce COMPUTERWORLD už nebude na konci vyhlašovat vítěze jednotlivých kategorií. Došli k závěru, že s masivním rozvojem technologií a extrémně zkráceným produktovým cyklem v kontextu posledních let spolu často soutěží produkty či služby nesnadno srovnatelné. Na označení IT produkt roku mají tak právo všichni úspěšní finalisté z každého soutěžního kola.

A tedy i Novicom CCM se tímto stal IT produktem 2022.

 

Finalisté 2. kola 2022 »

Více o produktu Novicom CCM »